ARABULANKARA

Bu sayfayı paylaş

Ankara'nın Dijital Buluşma Platformu

Ankara'nın Dijital Buluşma Platformu

ArabulAnkara bir Ankara tanıtım portalıdır. Ankara'yı güncel kent haberleri, kültür sanat haber ve araştırmaları, etkinlikleri, mekanları, gezilecek yerleri, iş ve ticaret hayatı gibi pek çok açıdan özgün içerikler eşliğinde tanıtmaktadır. Ankara firmalarının tanıtımlarına destek vererek marka bilinirliklerini artmasına katkıda bulunmaktadır.

Firma Üyeliği

Firma Üyeliği

Bir Ankara firması olarak ArabulAnkara.com'a üye olarak portalımıza destek verebilir ve tüm ArabulAnkara takipçilerine firmanızı etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz. Böylelikle,

1. Firmanıza özel tahsis edilmiş ve buna göre SEO yapılan son dijital pazarlama trendlerine uygun bir web sistemine sahip olursunuz.

ArabulAnkara’da her bir üye firmaya bağımsız, özel bir web sistemi tahsis edilir. Bu sistem, diğer üye firmalardan bağımsız, firmaya özel bir web alanını kapsar. Size tahsis edilmiş bu alanda, kurumsal yapınızı, ürün ve hizmetlerinizi istediği sayıda ilave web arayüzü kullanarak detaylandırabilir, sınıflandırabilirsiniz. İstediğiniz zaman yeni bilgi ve görsellerle güncelleyebilirsiniz.

ArabulAnkara size özel profesyonel SEO ve hedef odaklı tanıtım yapar. Firmanıza ait her arayüz, her hizmet ve/veya ürün ayrı ayrı hiç durmaksızın portal içinde ve dışında sürekli hedef odaklı planlamaya paralel tanıtılır. ArabulAnkara bu özelliği ile ilk ve tek firma tanıtım portalıdır.

2. ArabulAnkara takipçileri ve üye firmaları ile hemen iletişime geçersiniz.

ArabulAnkara’ya üye olarak, aynı zamanda etkin bir arama motoruna üye olmuş olursunuz. ArabulAnkara’yı diğer portallardan ayıran en önemli özelliklerinden biri de; çok hassas ve her anında taranıp güncellenen bir arama motoru içermesidir. İnternet kullanıcıları aradığı ürünü, hizmeti yazarak bu ürünü/hizmeti sunan Ankara firmalarına (ArabulAnkara üyesi) seçenekli olarak hemen ulaşırlar.

4. Online itibarınızı her geçen gün artırır: Her türlü duyurunuzu, haberlerinizi, etkinliklerinizi , ürün ve hizmetlerinizi en etkin özel içeriklerle, anında hedef kitlenize ArabulAnkara'nın referansını da alarak hemen iletirsiniz.

5. ArabulAnkara'nın Google Plus,Youtube, Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin vb. etkin sosyal medya kanallarını en doğru şekilde kullanarak hedef kitlenizle yoğun etkileşim sağlarsınız.

6. Kendi kurumsal web sitesine sürekli trafik akışı sağlarsınız. Eğer bir web siteniz yoksa ArabulAnkara sistemindeki özel web alanınızı web sitesiniz gibi kullanabilirsiniz.

7. Ziyaretçi profili seçkin, ziyaretçi trafiği çok yüksek, saygın bir portal olan ArabulAnkara’nın referansına sahip olursunuz.

9. Tüm bu çalışmalar için zaman, personel ayırmak zorunda kalmazsınız. Çalışmaların tamamı sizden alınan datalar ile ArabulAnkara yapar, uygular ve size raporlar.


ArabulAnkara’ya özel uygulamalar nelerdir?

    ArabulAnkara’ya özel uygulamalar nelerdir?

Online firma ekleme uygulaması yok

ArabulAnkara internet portalında, sıradan sitelerde olduğu gibi, her nevi firmanın kendisini portala kaydedebileceği online firma ekleme uygulaması yoktur. Bir firmanın üye olabilmesi için ArabulAnkara tarafından birebir görüşülerek, firma oluşumları ve faaliyetleri, kurumsal yapısı değerlendirilerek üyelik onayı gereklidir. Bu ayrıcalıklı özelliği ile güvenilirlik kazanan portal, internet kullanıcıları nezdinde firmalar için bir referans noktasına yükselmiştir. Bu uygulama aynı zamanda üyesi olan firmaların online itibarlarına katkı sağlamaktadır.

Üye firmalar dışında, reklam yayını yok

ArabulAnkara internet portalında, üyelerin tanıtımları dışında reklam, Google reklamları yayınlanmaz. Portalda, kullanıcıların tüm dikkatini üye firmalara yoğunlaştıracak yayınlar yapılır.

Alışverişte tercih noktası

ArabulAnkara üye firmalarını, onların alıcısı konumundaki takipçilerine alışverişte tercih noktası olarak referans gösterir, tavsiye nitelikli gönderiler yayınlar.

En doğru tanıtım, en düşük bütçe

Firmalar için hatırı sayılır bir bütçe gerektiren sürdürülebilir SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışması, ArabulAnkara üye firmalarına sistem üzerinden yapılır ve extra hiçbir ücret talep edilmez. ArabulAnkara, SEO’yu da kapsayan dijital pazarlama iletişim hizmet paketi ile üyelerine en düşük maliyetle en etkin tanıtım fırsatı sağlayan internet portalıdır.

ArabulAnkara, üye firmalarını sadece kendi sistemi içinde değil portal dışında da sürekli tanıtır.

ArabulAnkara, başta Ankaralılar olmak üzere, tüm Türkiye’deki internet kullanıcıları için, Ankara’yı ve birçok kategoride Ankara firmasını; ürünleri, hizmetleri, kampanyaları, kurumsal yapıları gibi pek çok açıdan detaylandırarak tek çatı altında sunan, internetteki ilk ve tek giriş kapısıdır. Firmalar ve müşterileri için bir rehber, referans ve buluşma noktasıdır.


Nasıl Üye Olacaksınız?

Nasıl Üye Olacaksınız?

Arabul Ankara'ya üyelik ücreti çok düşük bütçeler içerir. Bu konuda detaylı bilgi için

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.