Teknolojik Yapı Merkezi

Teknolojik Yapı Merkezi

Teknolojik Yapı Merkezi
Teknolojik Yapı Merkezi
Teknolojik Yapı Merkezi
Teknolojik Yapı Merkezi
Teknolojik Yapı Merkezi

ClimateActivePaint, Evercem ve Genie Türkiye Temsilcisi

Çevreci yapının merkezi...

1994 yılında kurulan Teknolojik Yapı Merkezi’nin ana faaliyet konusu yapı sektöründe enerji tasarrufu ve verimliliğini artıran çevreci yeni teknolojilerin ülkemize getirilmesi, sektöre tanıtılması ve uygulanmasını sağlamaktır.

ClimateActivePaint, Amerikan NASA Uzay Teknolojisi ile, Alman SICC Kimya Endüstrisinin ortak ürünü olan, ısı ve su yalıtımı sağlarken nefes alabilen thermoseramik membrandır. Çatı, cephe ve iç mekan yüzey kaplaması için nano teknolojik yalıtım malzemesidir. Yangın yönetmeliğine göre A1 sınıfıdır. Binanın statik hesaplarına yük getirmez. İnsana ve doğaya zararlı hiçbir kimyasal içermez. Küflenmeyi önler. Antialerjik, antibakteriyel, antistatiktir. Kir tutmaz, lekelenmez, solmaz; silinebilir, yıkanabilir. Asitlerden, bazlardan, tuzlardan, gazlardan ve UV ışınlarından etkilenmez. Esner, çatlamaz, sıva çatlaklarını göstermez. Cam, membran, beton, şap, sıva, shingle, plastik, metal ve diğer tüm yüzeylere kolaylıkla uygulanır. Uygulaması son derece kolay, uygulama süresi kısadır. Dış cephe, çatı, iç cephe, endüstriyel, ahşap ve taihi eser uygulamaları için ürün çeşitleri, 4 bin ayrı renk seçeneği vardır. Ürünlerimiz 5 yıl garantilidir. Ucuz, güvenilir, yangına dayanıklı ısı ve su yalıtımı istiyorsanız ClimateActivePaint’i tercih edin. Bize ulaşın, sizi ileri teknoloji yalıtım ürünlerimizle konusunda bilgilendirelim.

Bayilik için: Teknolojik Yapı/Bayilik

Evercem ve Genie

Ürünlerimiz negatif ve pozitif basınçta su yalıtımı, elektronik su yalıtımı, doğal taş, beton ve ahşap yüzeyler için su itici ve yalıtım yapılmasını sağlayan ürünlerdir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız. yalıtım firmaları, mantolama girmaları, yapı kimyasalları, yalıtım malzamaları, tesisat onarım malzemeleri,

yapı kimyasalları, yalıtım malzemeleri, yalıtım firması


İletişim

Adres

A.T. B. İş Merkezi 1/34

Macun Mahallesi, Batı Bulvarı

06105 Yenimahalle / Ankara

Aytaç Patoğlu

http://www.teknolojikyapi.com.tr

info@teknolojikyapi.com

+90 312 436 20 00

+90 312 384 29 29

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.