SanatKUR

SanatKUR

SanatKUR
SanatKUR
SanatKUR
SanatKUR
SanatKUR

SanatKUR Türkiye’nin ilk ve tek sanat hizmetleri markasıdır.

SanatKUR, isteyen herkesi, topluluğu, kurum ve kuruluşu sanatla buluşturan özgün çözümler sunar. Belediyelere, özel okullara, her sektörden firmalara sanat fikirleri ve uygulamalarıyla ses getiren projeler gerçekleştirir.

Hizmetlerimiz:

*Sanat içerikli proje hazırlama, uygulama ve danışmanlık. *Sanat organizasyonları. *Sanat ve sanat eğitimi danışmanlık hizmetleri. *Yaratıcı sanatsal çözümler. *SanatKUR Franchise

SanatKUR'un kurucusu Süleyman Dündar, 1998 yılında Gazi Üniversitesi Resim bölümüne girdi. Mezun olduğu 2002 yılına kadar tüm Anadolu ve Trakya’yı, ardından da kıta Avrupa'sını 19 bin km yaparak otostopla gezdi. Müzeler, galeriler ve üniversitelerde incelemeler yaptı. Mezuniyet sergisini de bu konu (autostop-installation d'art) üzerine yaptı. 2001 yılında, sonradan bütün Türkiye'ye de uygulayacak olduğu ilk ulusal ölçekli sanat eğitimi projesi, Sanat Şenliği’ni TRT işbirliği ile hayata geçirdi. 2002 yılında Viyana Güzel Sanatlar Akademisinde yüksek lisansa kabul edildi. 2003 yılında İnnsbruck'ta Leopoldino Francesco Üniversitesinde Almanca eğitimini tamamladı. Avrupa'da kaldığı süre zarfında Tirol Eyaleti Müze Entellektüeli olarak eyalet toplantılarına katıldı. Bir dönem sanat çalışmalarını yoğunluklu olarak İsviçre'de sürdürdü. Avrupa'da 9 kişisel sergi açtı. Başta Avusturya Dışişleri Bakanlığı ve Tirol Eyaleti olmak üzere pek çok koleksiyonda eseri bulunmaktadır. 2003 yılında Bregenz Festspiele'de incelemelerde bulundu.Organizasyon ve proje çalışmalarını entegrasyon projeleriyle sürdürdü. Yapmış olduğu sanat ve sanat eğitimi çalışmalarından dolayı Tirol Eyaleti tarafından onur plaketine layık görüldü. 2005 yılında, 2002 yılında başlattığı "Sanat Şenliği" projesine AB desteğiyle devam etmek için Türkiye'ye döndü. 2 yıl İçişleri Bakanlığına bağlı kalkınma bölgelerinde sanat ve sanat eğitimi projelerini hayata geçirdi. Binlerce çocuğunun hayatına dokundu. 2008-2015 yılları arasından çeşitli sanat ve eğitim kurumlarında yöneticilik ve danışmanlık yaptı. 2012'de "Her Okul Özeldir" projesini hayata geçidi. 2015'te bünyesinde pek çok marka ve hizmet alanının olduğu SanatKUR markasını geliştirdi. Halen Arabul Ankara'nın sanat projelerinin de koordinatörlüğünü yürütmekte olan Süleyman Dündar çalışmalarını Ankara merkezli sürdürmektedir.

İletişim

Adres

Koza Sokak 37/6 GOP 06700 Ankara

http://www.sanatkur.com/

Süleyman Dündar/ Sanatçı-Sanat Eğitimcisi

sanatkur@gmail.com

+90 312 442 37 33

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.