PMC Eğitim Danışmanlık Profeyonel Tesis Yönetimi

PMC Eğitim Danışmanlık Profeyonel Tesis Yönetimi

PMC Eğitim Danışmanlık Profeyonel Tesis Yönetimi
PMC Eğitim Danışmanlık Profeyonel Tesis Yönetimi
PMC Eğitim Danışmanlık Profeyonel Tesis Yönetimi

Ankara'da ilk MEB Onaylı Site ve Apartman Yöneticisi" Eğitimi

PMC Eğitim & Danışmanlık Profesyonel Tesis Yönetimi olarak Ankara'da bir ilki gerçekleştirdik. Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu tarafından onaylanmış ders programına göre "Site ve Apartman Yöneticisi" eğitimi alan kursiyerlerimize "Profesyonel Yönetici" olduklarına dair Milli Eğitim Bakanlığı onaylı "sertifika" verilmektedir.

Kamu ve meslek odalarında görev yapmış tecrübeli eğitmenlerimiz ile site, apartman, konut gibi toplu yapıların ve iş hanı, iş merkezi, AVM gibi toplu yaşam alanlarının, hastaneler, oteller,okul, fuar benzeri ticari ve kurumsal yapıların yönetilmesinde destek olacak profesyonel eğitimler vermekteyiz. PMC, aynı zamanda apartman, uzman kadrosu ile yine site, AVM, işmerkezi gibi toplu yaşam merkezlerine yönetim danışmanlığı yapmaktadır.

Siteler, AVM’ler, İş merkezleri, apartmanlar artık yönetimlerinin bu konuda profesyonel yönetim hizmeti verecek şirketler tarafından yürütülmesini istiyor. Yeni ama hızla gelişen bir iş dalı olması nedeniyle hali hazırda yetişmiş, eğitimli personel sıkıntısı yaşanmakta. PMC Profesyonel Eğitim ve Danışmanlık bu alandaki tüm ihtiyaçları gidermek amacı ile kuruldu. Eğitim alanındaki tecrübesi, bünyesinde bulunan hukukçular, kamu ve meslek odalarında görev yapmış deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye başladı. Site, apartman gibi toplu yaşam alanlarının, AVM, iş merkezleri, ofis binaları, rezidans gibi çalışma alanlarının profesyonel yönetim hizmetlerini yerine getirilmesinde ihtiyaç duyulacak tüm personel eğitimlerini gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi için https://www.pmctesisyonetimi.com/

site ve apartman yönetimi

apartman yönetimi

tesisyönetimi

İletişim

Adres

Gazi Mustafa Kemal Blv. No:23 Kızılay

06420 Çankaya/Ankara

https://www.pmctesisyonetimi.com/

Engin Mert Güzel

pmctesisyonetimi@gmail.com

0312 229 73 60

0505 975 10 95

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.