KAL-SİM AŞ

KAL-SİM AŞ

KAL-SİM AŞ
KAL-SİM AŞ
KAL-SİM AŞ
KAL-SİM AŞ
KAL-SİM AŞ
KAL-SİM AŞ
KAL-SİM AŞ
KAL-SİM AŞ

42 yıllık deneyimle...

KAL-SİM AŞ, Ankara'nın hava kirliliğine çözüm için, Koç Holding SİMTEL gurubunun, Alman Rekord fabrikasından ithal ettiği, havagazlı kat kaloriferinin tekniğine uygun montajları için 1975 yılında kurulmuş olup, halen on binlerce aileyi güven, konfor ve ekonomi ile ısıtmaktadır.

Demirdöküm, Vaillant, Buderus, Viessmann, Bosch

Türkiye’de imal edilen DemirDöküm markasını taşıyan ürünler ve ithalatı yapılan orijinal Avrupa kombiler içinde kalite kontrolü verim ve sağlamlık olarak öne çıkan markalar Vaillant, Buderus, Bosch ve Viessmann'dır. Firmamız bu ürünlerin satış ve teknik montajını gerçekleştirmektedir. Isıtma-soğutma ev tipi tüm klima cihazlarımız, Demirdöküm, Vaillant, Buderus, Bosch ve Viessmann klimalarımız, ücretsiz keşif ve cihaz tipi tespiti, Türkiye’nin her yerine montaj olanağı, her türlü ödeme koşulu ile tercihlerinize sunulur.

Isıtma ve soğutmada temel olan, izolasyondur. İyi bir izolasyon sağladığı tasarrufla kendini amorti eder, biliniz ki en ucuz yakıt, tasarruf edilen yakıttır.

Kombi, kalorifer montajı ve tesisat ile ilgili her türlü ısınma probleminiz, yenileme ve ilaveler için bizi arayınız. Keşif ve maliyet tespiti ücretsizdir. Kombi firması. başkent doğal gaz

Kalsim, kombi, ankara kombi firmaları, ücretsiz keşif kom

en iyi kombi ankarabi , doğalgaz proje

İletişim

Adres

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 98/1

Çankaya / Ankara

http://www.kalsim.com/

Erhan Özen

kalsim@kalsim.com

0312. 229 26 66

0312. 229 02 66

0312. 230 69 60

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.