Duru Yapım

Duru Yapım

Duru Yapım
Duru Yapım
Duru Yapım

Duru Yapım 2013 yılında, 22 yıllık kamu ve özel sektör yayıncılık deneyimine sahip Zülküf Aydın tarafından kuruldu. Zülküf Aydın, 15 yıla yakın bir süre NTV ‘de yönetmen olarak çalıştı. Ali Kırca, Mithat Bereket, Can Dündar gibi televizyon dünyasının önemli isimlerinin program yönetmenliğini yaptı. Birçok önemli canlı yayın ve özel yayınların yönetmenliğini üstlendi. George W.Bush’un Ankara ziyareti (tüm dünya televizyonlarına aynı anda ortak yayının yönetmenliği 2004, Dünya televizyonlarınca ortak yayınlanan Condoleezza Rice özel röportajı yönetmenliği (Kasım 2005) yayınlarının yanı sıra Türk siyaset kademesindeki en yetkili isimlerle yapılan özel yayın ve röportajların yönetmenliğini yaptı.

Duruyapım Prodüksiyon olarak TRT’ ye “YAVAŞ ŞEHİRLER”(10 bölüm), ”NÜKLEER SERÜVENİN İLK KAHRAMANLARI” isimli belgeselleri hazırladı.

Ayrıca 2014 yılında Süleyman Demirel için özel bir belgesele imza attı. Bu yapım aynı zamanda Süleyman Demirel’in ölümünden önceki en son röportaj ve belgesel özelliği taşımaktadır. Aynı zamanda profesyonel radyo programcılığı da yapmakta olan Zülküf Aydın, meslek yaşantısına özel televizyonlar, kurumlar ve TRT için yaptığı yapımlarla devam etmektedir. Zülküf Aydın aynı zamanda 2008 Yılı Basında Emeğe Saygı ve 2012 En İyi Program ve Yönetmen dallarında iki ödül sahibidir.

İletişim

Adres

Gölgeli Sokak, 11/6 GO, Çankaya, Ankara

Zülküf Aydın

info@duruyapim.com

+90 532 652 70 49

https://www.duruyapim.com/

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.