ARABULANKARA

FİRMA ÜYELİĞİ

Arabul Ankara, Ankara'nın tanıtımına katkıda bulunmak, kaliteli ürün ve hizmet arayan son kullanıcıların aradıkları ürün ve hizmeti sunan Ankara firmalarına kolayca ulaşmalarını sağlamakiçin pr merkezli tanıtımlar yapar. Ankara'nın kaliteli ürün ve hizmet üreten firmalarının başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye'ye ve dünyaya tanıtımlarını yaparak, satışlarına katkı sağlamak için çalışır. Bu nedenle tüm tanıtımlar pazarlamaya yönelik olarak planlanır.

Arabul Ankara, kaliteli ürün ve hizmet üreten Ankara firmalarını dijital pazarlama iletişimlerine katkı sağlayarak, kaliteli ürün ve hizmet arayan Ankaralılar ile buluşturur.

Arabul Ankara'ya üyelik yıllık olarak yapılmaktadır ve çok ekonomik paketler sunulmaktadır. Firma üyelik paketlerini görmek için: Arabul Ankara Üyelik Paketleri

Diğer konularda bilgi için bu sayfadaki Üyelik Talep Formunu doldurup bize gönderebilir, mail atabilir, 0312 442 37 32 nolu telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

Üyelik Talep Formu'ndaki *Mesajınız kısmına firmanızın faaliyet alanını, ürün ve hizmetini tanıtan kısa bir bilgi yazmanız durumunda size hemen dönüş yapılarak bilgi maili atılılacaktır.

*ArabulAnkara.com sitesi Berta Dijital Reklam Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.'nin markasıdır.

0312 442 37 32

info@arabulankara.com

ÜYELİK TALEP FORMU

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.