Bu sayfayı paylaş

Yıldızlar bu akşam Hotel SAMM’deHotel SAMM bünyesinde yer alan SAMM’s bistro, bu akşam cazın üç kadın yıldızını ağırlıyor.

“İlk albümüm ‘Mana’ ve ikinci albümüm ‘İzhar’ı kadınlara adadım; çünkü tüm dünyada kadınlara yönelik, içinde bulunduğumuz yüzyıla yakışmayacak negatif ayrımcılık uygulanmakta. Medenileşmenin nimetlerinin her cins tarafından yaşanabiliyor olması gerekliliğini vurgulamak istedim.” Bu sözler Türkiye’nin ilk kadın caz piyanisti Nilüfer Verdi’ye ait...

Hotel SAMM, sanat ile iç içe konaklama konseptinde, Ankara’da 6 yıldan bu yana faaliyet gösteren "tescilli" bir butik otel. Düzenli olarak sanatsal etkinliklerin gerçekleştirildiği otel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde farkındalık yaratmak amacı ile çok özel ve de güzel bir etkinlik daha gerçekleştirecek. Ve ekleyelim; Hotel SAMM'in işletmecisi de bir kadın, Mimar Saba Akman.

Hotel SAMM bünyesinde yer alan ve Ankara’da caz müzik denince ilk akla gelen mekan olan SAMM’s bistro’da bu akşam üç değerli kadın sanatçının konseri var. Ceyda Köybaşıoğlu (vokal), Nilüfer Verdi (piyano) ve Monika Bulanda (davul)

Bu anlamlı günde bu muhteşem konser için 0312 447 9000 no'lu telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sanatçılar ve konser hakkında detaylı bilgiyi bağlantıyı tıklayarak görebilirsiniz: Hotel SAMM

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.