Bu sayfayı paylaş

Yeni emlak projeleri bu fuardaKonut ve işyeri projeleri Emlak Ankara Fuarında.

Konut ve işyeri projeleri ile ilgileniyorsanız; emlak almayı ya da kiralamayı düşünüyorsanız CNR Emlak Ankara Fuarı’nı 10 Eylül akşamına kadar ATO Congresium’da ziyaret edebilirsiniz.CNR Emlak Ankara 5. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı

CNR Emlak Ankara, İstanbul’da gerçekleştirdiği uluslararası fuarı Ankara’ya taşıdı ve Türkiye’nin önde gelen inşaat firmaları ile emlak yatırımcılarını Ankara’da bir araya getirdi.

Fuarda;

•Konut, villa, rezidans ve toplu konut projeleri

•AVM, iş merkezleri ve plazalar

•Sanayi siteleri ve organize sanayi bölgeleri

•Emlak pazarlama kuruluşları ve arsa ofisleri

•Kooperatifler ve devremülk şirketleri

•Toplu konut ve kentsel dönüşüme müteahhitlik hizmeti veren firmalar yer alıyor.

Fuarda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü de yer alıyor; ziyaretçiler ilgilendikleri projelerin tapu işlemlerine ilişkin sorularına yanıt alabiliyor.

Fuarın 3. günü olan 9 Eylül’de de Yeni projelerden ev alma algoritmaları konulu seminer düzenlenecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının himayesinde düzenlenen, TOKİ tarafından desteklenen fuarda sadece İstanbul ve Ankara değil, Türkiye’nin farklı yerlerindeki projeler tanıtılıyor. Rusya, Azerbaycan, Gürcistan ve Balkan ülkeleri ile Körfez ülkelerinden emlak yatırımcısı da fuara katılıyor.Ankara’da gayrimenkulde arz ve talep artıyor

Ankara, emlak alanında yatırımcılara farklı seçenekler sunan bir kent konumunda. Kentsel dönüşüm projeleri Ankara’nın birçok bölgesinde yeni yaşam alanları yaratıyor; yeni ve değerli yatırım bölgeleri oluşuyor. Ankara aynı zamanda üst düzey ziyaretler ve iş ziyaretlerinin, kongre ve fuarların cazibe merkezi olarak otel arzı artan bir il konumunda. İstanbul’dan sonra en büyük 2. ofis pazarına sahip kent olarak nitelikli ofise olan talebi de tetikliyor. AVM, rezidans, üniversite, hastane, kamu yatırımlarının artması da Ankara’da emlak piyasasını hareketli kılıyor.

Congresium Ankara Söğütözü Cad. No. 1’de. Otoparkı var. Fuar akşam saat 19:00’a kadar açık.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.