Bu sayfayı paylaş

Yapı dekorasyon işleriniz için Ankara firmalarıYapı dekorasyon işleriniz varsa bu rehber sizin için.

Bahar geldi; binalar ve daireler için yenileme çalışmaları başladı. Gereksinimler ve zorunluluklar doğrultusunda, olanaklar ölçüsünde yalıtımdan çatıya, kombiden boyaya, aydınlatmadan pvc’ye yapılar yenilenecek, tadilatlar yapılacak; daha işlevsel, konforlu, sağlıklı ve estetik hale getirilecek.

Yapıların ömrünü uzatan, değerlerini artıran bu uygulamalar öncesinde iyi araştırma yapmak; ürün-uygulama kalitesi olarak en iyisini bulmak; ekonomik çözümler üreten, güvenilir firmalara ulaşmak gerekiyor.Ankara’da iyi firma bulmak, iyi firma olmak!

İyi ürün almak kolay, iyi uygulamacı bulmak zor. Beğenmediğiniz ürünü iade edebilirsiniz, peki ya kötü/yanlış uygulama ne olacak? Uygulamacı firmanın yaptığı yalıtım 2 yıl sonra kabarır, boya solar; yenilediği çatı sızdırır, döşediği boru çatlar mı? Kullandığı metal paslanır, ahşap çürür mü? Bu sorunları yaşamadan anlamak, anladığınızda da geri dönmek zor. Evde ya da binada tatsızlıklar yaşanır; huzur bozulur, sağlık gider, para ve zaman boşa harcanmış olur.

Yetki belgeleri olmayan, sigortasız ve deneyimsiz eleman çalıştıran, iş güvenliği için önlem almayıp müşteriyi de riske sokan, referans gösteremeyen, iş sözleşmesi yapmayan, fatura vermeyen; belki de birkaç ay sonra yerinde bulamayacağınız firmalardan uzak durun. Ucuz fiyat verebilirler; fakat uzun vadede kaybeden siz olabilirsiniz.

Güvenilir markaların üretici, uygulayıcı ya da pazarlamacı yetkili bayisi olan firmaları tercih edin. Ankara’da uzun zamandır faaliyetlerini sürdüren, bayisi olduğu markaya her an ulaşıp sorununuzu aktarabileceğiniz, belgeli çalışan, profesyonel ekibe sahip güvenilir firmaları bulun. Bu firmaları bulmak için rehberiniz şunlar olabilir:Yapı Decoor Ankara 2017 Fuarı

Yapı Decoor “11. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı” 20-23 Nisan tarihlerinde ATO Congresium’da açık olacak. Fuarda firmaların yetkilileriyle birebir tanışarak ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hürriyet Ankara Yapı Dekorasyon Dosyası

Fuarın ilk günü olan 20 Nisan Perşembe, Hürriyet Ankara’nın içinde Yapı Decoor Ankara 2017 Fuarı Özel dosyası yayımlanacak. Dosyada yapı ve dekorasyon sektörlerinden haberler, öneriler, röportajlar ve firma ilanları yer alacak.

• Tüketici olarak “fuara katılan ya da katılmayan” Ankaralı yapı, dekorasyon firmalarının ilanlarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

• Eğer Yapı sektöründe faaliyet gösteren bir firmanız varsa “Yapı Decoor Ankara 2017 Fuarı Özel Dosyası”nda ilanınızı yayınlatarak ihtiyaç sahibi Ankaralılara ulaşabilirsiniz.

Arabul Ankara üyesi firmalar ile görüşebilirsiniz

Yalıtım konusunda bilgi almak ve uygulayıcı bayileri için: Teknolojik Yapı Merkezi

Yalıtım, Tadilat, Boya işleriniz için: Pusula Isı Yalıtım, KVC Mühendislik

Kombi ve Tesisat için: Kal-Sim AŞ

PVC Kapı Pencere işleriniz İçin: Ankara Mühendislik

Peyzaj işleriniz için: Tasarım Peyzaj

Elektrik Tesisat işleriniz için: Egemen Elektrik

Cam kapama sistemleri ve cam balkon için: Papilast Ltd.

Cam balkon sineklik sistemleri için: Raysineks

*Firmaların isimlerinin üzerine tıklayarak iletişim bilgilerine ve diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.