Bu sayfayı paylaş

Yapı dekorasyon firmalarına 2 öneriAnkara’da yapı ve dekorasyon piyasası canlandı.

ÖTV ve KDV’de yapılan düzenlemeler, yaklaşan fuarlar ve ısınan hava ile birlikte yapı, inşaat, dekorasyon sektörünü canlandı. 26 Mayıs’ta başlayacak Ramazan ayından önce sektördeki canlanmanın devam etmesi bekleniyor.

9 Haziran’da okullar kapanıp 27 Haziran’da Ramazan Bayramı bittiğinde büyük olasılıkla Ankara’da yine yaz durgunluğu başlayacak. Dolayısıyla Ağustos’un 15‘ine kadar sürecek durgunluktan önce yapı, inşaat ve dekorasyon sektöründeki firmalar daha fazla iş yapmayı umut ediyor. Sektör için sezonun iyi geçmesine yardımcı olacak, 2 tanıtım fırsatı var:

1. Hürriyet Ankara Gazetesi KOBİ sayfası

Hürriyet Ankara Gazetesi, Ankara merkezli yapı, inşaat, dekorasyon firmaları için İşte KOBİ, İşte İndirim kampanyası yapıyor. Firmalara markalarını / ürünlerini / hizmetlerini çok ekonomik fiyatlarla tanıtma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında bugüne kadar yalıtım, iç-dış cephe, çatı, pvc, enerji, kombi, güvenlik, havuz, tesisat, yapı kimyasalları, kapı otomasyon, asansör, arıtma, makine, cam kapama sistemleri vb. kategoriden pek çok firma bu sayfalarda yer aldı ve satış-pazarlama yaptı; bayilikler verdi. Sezonu daha verimli değerlendirmek ve potansiyel müşterilerine doğrudan ulaşmak isteyen KOBİ’ler Salı-Çarşamba 1 kutu 40 lira, Pazar 1 kutu 55 lira karşılığında ilanlarını yayınlatabilirler. Kampanya kapsamında aylık frekans indirimi ile dönem indirimi de yapılıyor. Hürriyet Gazetesi Yetkili Ajansı Pastels Reklam ile iletişime geçerek bilgi alabilir, ilan yayınlatabilirsiniz.

Kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ankaralı tüketicilere de Hürriyet Ankara Gazetesi KOBİ sayfasında ilanı yayımlanan firmalara ulaşarak istedikleri ürünü ya da hizmeti almalarını öneririz.2. Yapı Decoor Ankara Fuarı

20-23 Nisan 2017‘de ATO Congresium’da yapılacak olan Yapı Decoor Ankara 2017 “11. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı” sektöre ivme kazandıran ticari bir platform niteliği taşıyor. Her yıl ortalama 15 bin ziyaretçiyi ağırlayan fuar, sadece Ankara için değil, Anadolu için de önemli görülüyor. Fuar, Ankara’da artan inşaat projeleri ve devlet kurumlarının satın alma birimleri için de işlevsel. Mutfak- banyo donatımlarından bina otomasyonuna, cephe ve çatı sistemlerinden aydınlatmaya, güvenlikten yalıtıma, pencere sistemlerinden peyzaja yapı, inşaat,dekorasyon sektöründen pek çok firma / marka Nisan’da Ankara’da olacak. Fuara girecek firmalara, aynı dönemde Hürriyet Ankara KOBİ sayfasında da yer almalarını öneririz.

Ankaralı tüketiciler, bu bahar-yaz döneminde binanız için yalıtım, siteniz için peyzaj, daireniz için onarım ve yenileme düşünüyorsanız Yapı Decoor Ankara Fuarını ziyaret etmenizde yarar var. Gerek ürün çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak, gerekse sektörün Ankara firmaları ile tanışmak için iyi bir fırsat.

ArabulAnkara üye firmaları

Değerli ArabulAnkara takipçileri, Ankara’da sektörde faaliyet gösteren deneyimli ve güvenilir Arabul Ankara üyesi firmaları arayabilir bilgi alabilirsiniz. Portalımızın ana sayfasında yer alan arama butonuna aradığınız ürün veya hizmeti yazarak bu alanda faaliyet gösteren firmaların tanıtım sayfalarına, önerilerine ve yetkili iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayroca Kategoriler sayfasından istediğiniz kategoride evcut ArabulAnkara üye firmalarına ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.