Bu sayfayı paylaş

Yapı Decoor Ankara 2016 Fuarı AçıldıAnkaralılar 17-18-19 Mart tarihlerinde, saat 10.30-18.30 arasında, 20 Mart 2016 tarihinde ise 10.30 -17.30 arasında fuarı ziyaret edebilecek.

10.Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı bugün Ankara’da açıldı. ATO Congresium’da CYF Fuarcılık tarafından organize edilen fuara Ankara’dan ve diğer illerden 100’e yakın firma katıldı. Ankaralılar 17-18-19 Mart tarihlerinde, saat 10.30-18.30 arasında, 20 Mart 2016 tarihinde ise 10.30 -17.30 arasında fuarı ziyaret edebilecek.

Cephe ve cephe kaplamaları, çevre düzenleme ve peyzaj; ısı, su ses ve yangın yalıtımı, ısıtma soğutma ve havalandırma,kapı sistemleri ve aksesuarları, kış bahçeleri, dekoratif taş, yapı kimyasalları, ahşap ürünleri, dekorasyon, çelik ve prefabrik yapılar, çatı izolasyonu, metal sanayi, mimarlık, tadilat, pvc kapı pencere sistemleri, yalıtım malzemeleri gibi pek çok kategoride faaliyet gösteren firmalar ihtiyaç sahipleri ile buluşuyor.

Arabul Ankara olarak sezonun bu ilk yapı fuarını bugün ziyaret ettik. Arabul Ankara üyelerinden Teknolojik Yapı Merkezi Ltd. Şti. de fuara katıldı. Teknolojik Yapı Merkezi, ClimateActivePaint Isı ve Su Yalıtım Sistemleri, Evercem Beton Sızdırmazlık Ürünleri, Genie Elektronik Isı Yalıtım Sistemleri ve Maychem Profesyonel Yapı Kimyasalları TürkiyeTemsilcisi. Teknolojik Yapı Merkezi genel müdürü Aytaç Patoğlu ile fuarların önemi, sağladığı kazanımlar ve Teknolojik Yapı Merkezi’nin ürünleri ve çalışmaları konusunda bilgi aldık. İnşaat, yapı alanında organize edilen tüm fuarlara katıldıklarını belirten Aytaç Patoğlu “Biz fuarları çok önemsiyoruz. Fuarlar mal ve hizmet üreticilerinin ve tüketicilerinin buluştukları bir pazardır. Fuarlar bize, yani katılımcı firmalara bizim ile ilgili talepleri doğrudan, kısa sürede ve en etkili biçimde yakalama olanağı verir. Hem satış hem tanıtım açısından faydalıdır. Fuarlar direkt satış amaçlı değil daha çok tanıtım amaçlıdır. Bize birebir pazarlama fırsatı yaratır. İnsanlar gelsin sektörle ilgili merak ettikleri konuları, sorunları direkt firma sahipleri ile paylaşsınlar. Bu tarz fuarları halkımızın yanı sıra sektörde faaliyet gösteren, uygulama yapan pek çok firma temsilcisi, proje sahipleri, mimarlar, mühendisler, teknikerler ziyaret etmekte; fikir alışverişi yapmaktadır. Bu çok faydalıdır. Bu ve daha pekçok nedenden dolayı biz fuarları çok önemsiyor, hepsine katılmaya çalışıyoruz.


Biz binalarda ısı ve su yalıtımı sağlayan çevreci üstün teknoloji ürünleri Türkiye’ye getiren bir firmayız. Çevreci bina çözümleri üretiyoruz. Bu kapsamda Alman teknolojisi ClimateActivePaint Isı ve Su Yalıtım ürünleri, İtalyan Tecnova Grup’un üretimi olan Evercem ve Genie markalı ürünlerin ve Maychem Yapı Kimyasalları’nın Türkiye temsilcisiyiz. Ürünlerimizin satışını direkt değil, bayilerimiz aracılığı ile yapıyoruz. Türkiye çapında 100’e yakın bayimiz mevcut. Ürünlerimizin uygulaması ülkemizde hızla yaygınlaşıyor. Bizim işimiz ürünlerimizin doğru şekilde uygulanmasını sağlamak. Fuarlara da o ildeki bayilerimiz ile birlikte katılıyoruz. Yeni bayi adaylarımız ile görüşüyoruz. Halkımızı çevreci ve tasarruf sağlayan üstün teknoloji ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilendiriyoruz.

Hepimiz Ankara’yız!

Burada sizin aracılığınız ile iletmek isterim: Bizim şirket merkezimiz de Ankara’da. Ankara’mız zor günlerden geçiyor. Ankara’mız ve de ülkemiz yaslı, hepimiz üzgünüz. Ama biz hepimiz Ankara’yız işte, bir yandan üzülen diğer yandan işine gücüne sahip çıkan; ilerlemeye, değer üretmeye devam eden. Umutlu olalım, Güzel günlerin olacağına inancım sonsuz. Değerli hemşerilerimiz gelsinler, bir acı kahvemizi içsinler.” dedi.


Hürriyet Gazetesi’nden Fuara Özel Gazete

Fuarı, Kobi Gazetesi- Yapı Decoor Ankara 2016 Özel yayını ile destekleyen Hürriyet Ankara Gazetesi’nin de standını ziyaret ettik. Hürriyet Gazetesi’nin fuara özel yayınladığı bu gazete Ankara ve 18 çevre ilde Hürriyet gazetesi ile birlikte ücretsiz dağıtılıyor. Hürriyet Yapı Decoor Ankara Gazetesi, fuar süresince Hürriyet standından ziyaretçilere ücretsiz dağıtılıyor.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.