Bize Ulaşın: +90 (312) 442 37 32
Bizi Takip Edin:
Bu sayfayı paylaş

Yalıtımda Profesyonelleri Tercih EdinSenar Mimarlık Gn. Md. Mimar Serkan Şimşek: Yalıtım profesyonellerin işidir!

Senar Mimarlık Yapı Tasarım Genel Müdürü ve Mimar Serkan Şimşek, diğer illerde olduğu gibi Ankara’da da inşaat sektöründe olan hemen herkesin yalıtım yapmaya çalıştığını söyledi ve “malzemeden işçiliğe” garanti aramaları konusunda Ankaralıları uyardı. Yalıtımın mimarlıktan mühendisliğe, malzemenin kimyasından çevreci bilince, iş güvenliğinden tüketici haklarına kadar çok geniş bir çerçevesi olduğunu belirtti ve ekledi:

Yalıtım malzeme ve uygulamaları alanında bilgili ve deneyimli olmayan amatör bir ekiple, kalitesiz malzeme ile iyi ve uzun ömürlü sonuçlar almak olanaksızdır. Ankara’da bina mantolama, yalıtım alanında çalışan firma yetkililerinin de, ekiplerinin de profesyonel olması beklenir; ama her zaman bu mümkün olmayabilir. Yalıtım yaptıracak Ankaralıların, işin sorunsuz bitirilmesi ve ileride de sorun yaratmaması için bunları sorgulaması lazım. İşi yapacak firmanın “yalıtımı bir bütün olarak” görmesi de çok önemlidir ve “anahtar teslim” iş çıkaracak firma sayısı azdır. Biz, Senar Mimarlık olarak tüm bu niteliklere sahip, deneyimli bir firmayız.

Temelden Çatıya Güvenilir Çözüm Ortağınız: Senar Mimarlık

 • Mimari Proje - Mimari Tasarım
 • Dış Cephe Isı Yalıtımı
 • Su yalıtımı
 • Çatı Kaplama
 • Tadilat ve Dekorasyon

işlerinde deneyimli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Gerek keşif ve projelendirme, gerek uygulamada bizi seçenler, yalıtım sorununu kolay, ekonomik ve uzun süreli çözerler. Senar Mimarlık olarak Ankara’da pek çok referansımız mevcuttur.Yalıtım ısı kayıplarını önler.

Artık Ankaralılar yalıtımın gerekli ve aynı zamanda yasal bir zorunluluk olduğunun bilincinde. Enerji tasarrufunun sağlanması, ekonomik kayıpların azaltılması için binalarda yalıtım yaptırılmalı. Bunun için Ankaralılara önerim;

 • Dış cephe ısı yalıtımı yaptırmaları,
 • Çatı ısı yalıtımı yaptırmaları,
 • Kapı ve pencerelerde sızdırmazlık sağlamaları,
 • Isı yalıtımlı camlar taktırmaları,
 • Tesisat borularının yalıtımını yaptırmalarıdır.

Ayrıca merkezi sistemle ısınan dairelere ısı payölçer taktırmaları, oda radyatörlerine termostatlı vana taktırmaları ve radyatörlerin üzerini kapatmamaları; kombili dairelerde kombinin bakımını düzenli olarak yaptırmaları da önemlidir.

Yalıtım-Mantolama ile ne kazanırsınız? • Yakıt giderlerinizi % 50’ye yakın oranda düşürebilirsiniz,
 • Binanızın ekonomik ömrünü uzatıp değerini artırabilirsiniz, Binanızı yenileyip daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Sağlayacağınız enerji tasarrufu yoluyla ülke kaynaklarının ve çevrenin korunmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Tüm bu konularda size profesyonel ve ekonomik hizmet verecek olan “profesyonel” yalıtım firmasını seçmelisiniz.


Eğer sizin de “dış cephe ısı yalıtımı, mantolama, su yalıtımı, çatı kaplama, tadilat ve dekorasyon” işiniz varsa ve işi iyi bilen bir profesyonelle çalışmak istiyorsanız Senar Mimarlık Genel Müdürü ve Mimar Serkan Şimşek’i doğrudan arayabilirsiniz: 0544 978 63 80

ArabulAnkara / Senar Mimarlık

www.senarmimarlik.com

Mimar Serkan Şimşek'in Enerji Tasarrufu Sağlayan Binalara Yönelmeliyiz başlıklı yazısı için tıklayınız.


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.