Bu sayfayı paylaş

Yağışlar kaç gün sürecekAnkara yağışlı, peki kaç gün?

Karla karışık yağan yağmur, Cumartesi gününe kadar sürecek. Kuzeyli rüzgarların da etkisiyle soğuk bir hafta olacak, geceleri ise eksili değerleri göreceğiz. Hafta boyunca nem % 42 - % 96 aralığında seyredecek. Güneş yüzünü haftaya gösterecek.

15 Mart, Çarşamba

Sıcaklık gündüz en yüksek 3 derece, gece -1 derece. Hava bulutlu ve karla karışık yağmurlu. Rüzgar kuzey batıdan saatte 17 km hızla esecek.

16 Mart, Perşembe

Sıcaklık gündüz en yüksek 4 derece, gece -3 derece. Hava bulutlu ve karla karışık yağmurlu. Güneş yüzünü gösterebilir. Rüzgar batıdan saatte 9 km hızla esecek.

17 Mart, Cuma

Sıcaklık gündüz en yüksek 4 derece, gece -1 derece. Hava bulutlu ve karla karışık yağmurlu. Rüzgar kuzey doğudan saatte 7 km hızla esecek.

18 Mart, Cumartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 5 derece, gece -2 derece. Hava çok bulutlu, bölgesel yağmur geçişli olacak. Rüzgar kuzeyden saatte 24 km hızla esecek.

19 Mart, Pazar

Sıcaklık gündüz en yüksek 10 derece, gece -2 derece. Hava bulutlu, zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar güney batıdan saatte 7 km hızla esecek.

20 - 26 Mart haftası: Genellikle güneşli bir hafta olacak. Hafta ortalamasının gündüzleri 15, geceleri 4 derece olması bekleniyor.


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.