Bu sayfayı paylaş

Women Techmakers Ankara’ya davetlisiniz.Women Techmakers Ankara, teknoloji meraklılarını bekliyor!

Women Techmakers (WTM) Google tarafından desteklenen, teknolojide kadınların görünürlüğünü artırmayı hedefleyen bir program. WTM Ankara, teknoloji dünyasındaki kadınları biraraya getirmeyi hedeflemekle birlikte, kadın ve erkek tüm konuşmacılara ve katılımcılara açık bir organizasyon.

Eğer teknoloji meraklısı iseniz 30 Nisan 2016’da düzenlenecek etkinliğe siz de davetlisiniz. Konuşmacı ya da katılımcı olarak başvurabilirsiniz. Teknolojik gelişmeler hakkında bilgilenmek, bilgilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmak için ideal bir ortam. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik için web sitesi üzerinden kayıt yaptırmanız yeterli.

Women Techmakers Ankara 2016; mobil teknolojiler, web teknolojileri, arayüz programlama, programlama dilleri, yazılım mimarisi, test, teknoloji start-up, kullanıcı deneyimi ve ilgili diğer konulardaki “teknik sunumlar, sandbox konuşmaları ve çalıştaylardan” oluşacak.

Women Techmakers Ankara 2016

Teknoloji sektöründeki gelişmeler, yenilikler ve haberler bu etkinlikte! Etkinlikte birkaç oturum yapılacak. Ankara’dan çok sayıda katılımcı bekleniyor.

Bu yılki etkinlikte Melek Bar Elmas, Deniz Soykurum Çetin, Ebru Meriç Akgül, Dr. M. Umut Demirezen, Irmak Özonay, Zeynep Sarılar, Selin Sargut, Aynur Akkol, Oğuz Çelik ve teknoloji dünyasından çoğunluğu kadın olan diğer başarılı isimler konuşmacı olacak. Eğer siz de teknoloji dünyasında iseniz ve bu etkinlikte konuşmacı olmak isterseniz web sitesindeki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Etkinliği Türkiye’deki GDG ve WTM gruplarının da desteğiyle Women Techmakers ve GDG Ankara organize ediyor. Etkinlik sponsorları Google, FNSS, ICTERRA, Butterfly TV, WebMasto, indircom, vidobu, OstimPowers, RadyoODTÜ, ShiftDelete, APSS, Hardware Plus vd. Etkinlik partnerleri ise Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, CerModern ve Türkiye Bilişim Derneği.

CerModern adres:

Altınsoy Cad. No. 3 Sıhhiye Ankara (otoparkı var)

Tel: 0312 310 0000

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.