Bu sayfayı paylaş

Türkiye Çapında Bayilikler VerilecekYalıtım sektöründeki yeni ürün için bayilikler verilecek.

Yıllardır çevreci yalıtım malzemeleri alanında çalışan Teknolojik Yapı Merkezi, bir dünya markası olan Climate Active Paint yalıtım kaplamalarını Türkiye’ye getirdi.

İlk tanıtım Turkeybuild Ankara’da

Teknolojik Yapı Merkezi, Climate Active Paint markasının üretici firması Alman SICC GmbH’nin Türkiye Dibtribütörü.

Firma, Climate Active Paint ürün grubunu ilk olarak, 20 Ekim 2016 tarihinde Ankara’da açılacak olan, bölgenin en büyük yapı teknolojileri buluşması olan 29. Turkeybuild Yapı Fuarı’nda tanıtacak. Fuar 20-23 Ekim 2016 , Congressium, ATO’da yapılacak.Mantolamaya son

Climate Active Paint, yalıtımda enerji tasarrufu sağlayan, yüksek teknoloji ürünü bir malzeme grubu.

Dış cephe ve çatıda ısı ve su yalıtımı, iç cephede ısı yalıtımı ve rutubet kontrolü sağlıyor.

Malzeme tıpkı boya gibi kolayca uygulanabiliyor ve kullanıcıya 100 binden fazla renk seçeneği sunuyor.

Teknolojik Yapı Merkezi Genel Müdürü Aytaç Patoğlu; “Artık bu ürün grumuzla Türkiye’de klasik yöntemlerle yapılan mantolama devrini kapatıyoruz. Climate Active Paint yüksek enerji tasarrufu sağlayan bir ürün grubu. Uygulayıcı firmalar açısından da iş kolaylaşıyor. Climate Active Paint, cepheye boya gibi kolayca uygulanabiliyor. Hem çevreye duyarlı bir yeşil ürün, hem de çok sağlıklı ve bu özelliklerine göre çok da ekonomik. Ürün, gelişmiş birçok ülkede yıllardır başarıyla uygulanıyor.” dedi.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve tanışmak için sektör temsilcilerini ve tüm proje sahiplerini fuara davet eden Aytaç Patoğlu, “Ankara’da yapılacak olan 29. Turkeybuild Yapı Fuarındayız, 1. salon, 801 nolu standımıza bekleriz. Açılış sabahı, üretici firmamız SICC GmbH Genel Müdürü sayın Waldemar Walczock da standımızda olacak. Ben de orada olacağım, sektör temsilcilerimizin yanı sıra tüm halkımızı da bekleriz.” dedi.

Çevreye duyarlı yalıtım kaplaması

Climate Active Paint markasının dikkat çeken özelliklerinden biri de, ürünün çevreye duyarlı bir ürün olması. Üretici firma Alman SICC Gmbh Genel Müdürü Waldemar Walczock, ürünün hiçbir şekilde çevreye ve insana zararı olmadığını, UL GreenGuard Gold sertifikalı bir ürün olduğunu, bu nedenle de dünyada pek çok ülkede tercih edildiğini belirtti.

Bayilikler Verilecek

Teknolojik Yapı Merkezi Ltd. Şti. ürünün tüm Türkiye yalıtım sektörüne bir an önce ulaşmasını ve yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla yurt çapında bayilikler verecek.

Siz de yapı sektöründe iseniz, distribütör firma Teknolojik Yapı Merkezi standını fuarda ziyaret edebilir, ürün grubu hakkında detaylı bilgi alabilir, firma yetkilileri ile tanışabilirsiniz.

Bayilik başvurusu için:

Tel: +90 312 436 20 00

Gsm: +90 533 761 15 93 no’lu telefonlardan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca firmanın web sitesinden de başvurabilirsiniz: www.teknolojikyapi.com.t


ArabulAnkara/ClimateActivePaint

ArabulAnkara / Teknolojik Yapı Merkezi


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.