Bu sayfayı paylaş

TravelExpo Ankara açılıyorTravelExpo Ankara, Congresium’da açılıyor.

Gezmek, görmek, eğlenmek, dinlenmek, yeni lezzetler tatmak, yeni arkadaşlar edinmek için tatil sezonu başlıyor. Bu yılki gezi / tatil programınızı belirlemediyseniz bu fuar sizin için yararlı olabilir. Ayrıca fuar kapsamında yapılacak olan “yabancı ülkelerin geleneksel dans gösterileri, farklı yörelerimizden halk oyunları, konserler, konferanslar” gibi etkinlikler de ilginizi çekebilir.

• Geçen yıl birincisi yapılan ve 6 ülke- 20 ilden katılımcılarla gerçekleştirilen; 4 günde 24.266 kişinin ziyaret ettiği TravelExpo Ankara Turizm Fuarının ikincisi 23-26 Mart tarihlerinde açık olacak. ATO Congresium’da açılan fuarı 10:00-20:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

• Fuar, yerli-yabancı pek çok kurum ve kuruluşun katılımı ile gerçekleşiyor. Seyahat acentalarından belediyelere, otellerden gıda üreticilerine, büyükelçiliklerden uluslararası kuruluşlara, havayolları şirketlerinden seyahat medyasına kadar onlarca kurum, kuruluş çalışmalarını / hizmetlerini / ürünlerini / bölgelerini tanıtmak için işbirliğine gidiyor.

• Geçen yıl düzenlenen fuarın kardeş şehri Kahramanmaraş’tı. 2017 TravelExpo Ankara kardeş şehri ise Diyarbakır olarak belirlendi.

• ATİS Fuarcılık’ın düzenlediği; Ankara için önemli görülen fuarı TC Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜRSAB, KOSGEB, ATİD, ANRO, ANTOD destekliyor.

• TravelExpo Ankara kapsamında AnadoluJet tarafından uçak simülatörü sergilenecek. Simülatör kullanan katılımcılar arasında yapılacak çekilişte ödül olarak 5 adet yurtiçi tek yön bilet verilecek.

TravelExpo Ankara Fuar Programı


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.