Bize Ulaşın: +90 (312) 442 37 32
Bizi Takip Edin:
Bu sayfayı paylaş

Teknolojik Yapı Merkezi’nden Türk Yapı Sektörüne Yeni Çevreci ÜrünlerTeknolojik Yapı Merkezi Ankara BestWestern Hotel 2000’de düzenlediği lansmanda bayilerine yeni ürünlerini tanıttı.

2006 yılından bu yana Teknolojik Yapı Merkezi’nden Yeni Ürün Lansmanı Isı ve Su Yalıtım Sistemlerinin Türkiye Temsilciliğini yürüten firma yeni bir temsilcilik daha aldı.

Tecnova Group’un ürettiği Evercem ve Genie markalı ürün gruplarının Türkiye Temsilciliği

Teknolojik Yapı Merkezi, sektörde çok problem olan su yalıtımı konusunda kaynak tasarrufu sağlayan ve çevreci teknoloji içeren Tecnova Grubun ürettiği ürünlerin de Türkiye Temsilciliğini aldı. Evercem ve Genie markalı bu ürünler negatif ve pozitif basınçta su yalıtımı, elektronik su yalıtımı, doğal taş, beton ve ahşap yüzeyler için su itici ve yalıtım yapılmasını sağlıyor. Lansmana katılan Tecnova Group temsilcileri Martino Lorusso ve Giorgio Di Ludovico eğitim çalışmalarına katılan Teknolojik Yapı Merkezi bayiilerine, yeni ürünlerin niteliği ve uygulanması konularında video gösterimli seminer verdiler.

Teknolojik Yapı Merkezi’nden Yeni Ürün Lansmanı üretici firması SICC Kimya Endüsrisi Genel Müdürü Waldemar Walczok da lansmana katıldı. Waldemar Walczok, bayiilere Teknolojik Yapı Merkezi’nden Yeni Ürün Lansmanı uygulamaları konusunda video destekli seminer verdi.

Teknolojik Yapı Merkezi Genel Müdürü Aytaç Patoğlu’nun konuşmasının ardından, eğitim alan bayilere uzmanlık sertifikaları takdim edildi. Lansman, firmanın aynı otelde düzenlediği yemek ve konser organizasyonu ile son buldu.

Beton İçin Kesin Koruma

İtalyan firması Tecnova Group tarafından üretilen Evercem ürünleri, beton, taş, mermer, tuğla ve ahşap yapılarda su yalıtımı, koruma, yenileme, daha uzun ömür ve dayanıklılık sağlıyor.


Genie Elektronik Su Yalıtımı

Yine Tecnova Group tarafından üretilen ürün, çoklu frekans darbeli rezonans teknolojisi ile yükselen kapiler su ve rutubeti ortadan kaldırıyor. Firma, Genie teknolojisi ile kapiler yükselen nemi toprak seviyesine düşürmeyi garanti ediyor.

Tecnova Group, modern inşaatlar ve yapısal geri kazanım alanları için ileri teknoloji çözümlerinde uzmanlaşmış bir firma.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.