Bu sayfayı paylaş

Teknolojik Yapı Merkezi, 39.Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’daTürk yapı sektörünün en büyük, dünyanın ise en büyük 5 yapı fuarından biri olan “39. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 2016” bugün açıldı.

YEM Fuarcılık tarafından organize edilen fuara 1250 firma katıldı, 111.000 ziyaretçi bekleniyor. Fuar 10-14 Mayıs 2016 tarih aralığında saat 10:00-19:00 arasında ziyaret edilebilir.

ArabulAnkara.com olarak üye firmamız Teknolojik Yapı Merkezi fuarın katılımcı firmalarından. Haliyle biz de oradayız. Teknolojik Yapı Merkezi Genel Müdürü Aytaç Patoğlu’nu fuardaki standlarında ziyaret ettik. Fuar ve ürünleri hakkında bilgi aldık:

Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul, yapı ve inşaat malzemeleri teknolojileri konusunda en büyük fuardır. Yapı sektörünün uluslararası buluşma platformunu oluşturuyor. Fuarda yapı sektöre en son teknoloji ile geliştirilen ürün ve hizmetlerini sergiliyor. Yerli yabancı katılımcı var. Yerli yabancı ziyaretçi var. Büyük bir buluşma. Hem ülkemiz ekonomisine hem de sektöre katkısı çok fazla.

Fuarda Teknolojik Yapı Merkezi olarak yerimizi aldık. Yalıtım ve Yapı Kimyasalları ürün grubunda katılıyoruz. Bildiğiniz üzere şirket merkezimiz Ankara’da. Bizim ürünlerimiz bu fuara çok yakışan ürünler. Çünkü tüm ürünlerimiz dünyadaki üstün teknoloji ile üretilen yalıtım malzemeleri. Ana faaliyet konumuz; yapı sektöründe enerji tasarrufu ve verimliliğini artıran çevreci yeni teknolojilerin ülkemize getirilmesi, sektöre tanıtılması ve uygulanmasını sağlamak. Bu nedenle dünyada geliştirilmiş yeni, çevreci yapı teknolojilerini üreten en büyük markaları bulup Türkiye Temsilcisi olarak ülkemize getiriyoruz.

Dış cephe ve çatıda ısı ve su yalıtımı, iç cephede ısı yalıtımı ve rutubet kontrolü sağlayan ClimateActivePaint Enerji Tasarruf Sistemi,

Beton, taş, mermer, tuğla ve ahşap yapılarda su yalıtımı, koruma, yenileme, daha uzun ömür ve dayanıklılık sağlayan, Negatif/Pozitif Temel ve Su Yalıtımı sağlayan EVERCEM,

Çoklu frekans darbeli rezonans teknolojisi ile yükselen kapiler su ve rutubeti ortadan kaldıran elektronik su yalıtımı sağlayan GENİE,

Su kaçaklarını kırmadan, dökmeden onaran, onarım kimyasalları MAYCHEM,

olmak üzere dört ürün grubunun Türkiye Temsilcisiyiz.

1950 yılından bu yana faliyet gösteriyoruz. Yurt çapında bayilik sistemi ile çalışıyoruz. Türk yapı sektörüne özellikle yalıtım alanında üstün teknoloji ile üretilen ve enerji verimliliği sağlayan, çevreci ürünler ve bina çözümleri sunuyoruz. Ar-ge çalışmalarımızla bu çözümleri sürekli geliştiriyoruz. Fuarın bu ilk gününde, şimdiden standımıza ilgi büyük. Ülkemizin yapı profesyyonelleri ile, yapı sektöründe bulunan kurum, kuruluş ve uzmanlar ve proje sahipleri, bina sahipleri ile buluşacağız. Ürünlerimizi daha kapsamlı tanıtma fırsatı yakalıyoruz. Hepimize hayırlı olsun, bereket getirsin.


Teknolojik Yapı Merkezi Web Sitesi

Arabul Ankara - Teknolojik Yapı Merkezi

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.