Bize Ulaşın: +90 (312) 442 37 32
Bizi Takip Edin:
Bu sayfayı paylaş

Teknolojik Yapı Merkezi 28. Yapı Fuarı’ndaClimateActivePaint Isı ve Su Yalıtım Sistemleri Türkiye temsilcisi Teknolojik Yapı Merkezi, bugün Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayında açılan 28. Yapı Fuarı - TURKEYBUİLD Ankara’da yer aldı.

Teknolojik Yapı Merkezi’nin Fuardaki salon numarası 2 stand numarası 131

Başta Ankara olmak üzere, bölgedeki tüm firmaları; ilgili kurum, kuruluş ve yatırımcıları sektörün profesyonelleri ile bir araya getiren Yapı Fuarı - TURKEYBUİLD Ankara, bölgenin en büyük yapı buluşması özelliği taşıyor. Fuar, yapı sektöründeki önemli ve değerli markalarını yan yana getiriyor. Bu bağlamda, Teknolojik Yapı Merkezi de fuarda yer alıyor.

1950 yılından bu yana faaliyet gösteren ve yalıtım sektöründe Ankara’nın en önde gelen firmalarından olan Teknolojik Yapı Merkezi, 28. Yapı Fuarı - TURKEYBUİLD Ankara’daki standında, temsilcisi olduğu yapı ürünlerinin tanıtımını yapıyor.

Teknolojik Yapı Merkezi hangi ürünlerle yer alıyor?

ClimateActivePaint Türkiye temsilcisi olan Teknolojik Yapı Merkezi, “ısı ve su yalıtımında geleceğin teknolojisi” olan ve “ısı kalkanı” olarak nitelendirilen ürünlerini tanıtıyor. Nano teknolojik yalıtım malzemesi, ısı ve su yalıtımı sağlarken nefes alabilen thermoseramik bir membran olan ClimateActivePaint, yangın yönetmeliğine göre 1. sınıf bir ürün.

ClimateActivePaint

İç cephe kaplaması

Dış cephe kaplaması

Çatı kaplaması

Ahşap mekanlar

Tarihi yapılar

Rutubetli mekanlar


Tecnova Group, Türkiye temsilcisi olarak Teknolojik Yapı Merkezi’ni seçti.

Teknolojik Yapı Merkezi’nin Yapı Fuarı’nda ilk kez tanıttığı ve yeni distribütörlüğünü aldığı, yüksek teknoloji konusunda uzmanlaşmış olan İtalyan Tecnova Group’un 3 ürününü Ekim ayı sonunda satışa sunuyor. Diğer ürünlerin satışının önümüzdeki yıl başında yapılması bekleniyor.

Teknolojik Yapı Merkezi’nin satışa sunduğu yeni ürünler:

Evercem DPS: Su yalıtımı

Genie: Elektronik su yalıtımı

Evercem Top Seal: Doğal taş, beton vb. yüzeyler için su itici

Evercem Wood: Ahşap yüzeyler için su yalıtımı ve cila

Teknolojik Yapı Merkezi Genel Müdürü Aytaç Patoğlu, Ankara’da Ekim ayının sonunda tüm bayiilerinin katılacağı bir lansman yapacaklarını ve bu lansman kapsamında ClimateActivePaint ürünlerinin yanı sıra Tecnova Group ürünlerinin de bayiilere detaylı tanıtımını da gerçekleştireceklerini belirtti.

Bu sayfayı paylaş