Bu sayfayı paylaş

TechAnkara Proje Pazarı girişimcileri bekliyor.TechAnkara’ya başvurular başladı.

TechAnkara Proje Pazarı 2016, girişimcilik ekosistemini güçlendirmek, yenilikçi ürün ve fikirlerin ticarileştirilmesini ve bunun bölgesel, ulusal ve uluslararası harekete dönüşmesini sağlamak amacıyla bu yıl 2. ISEF Uluslararası Girişimcilik Zirvesi ve Fuarı ile güç birliği yapacak.

Ankara Kalkınma Ajansının organize ettiği ve bu yıl 6.sı düzenlenen TechAnkara Proje Pazarı, ortak bir çatı altında bir araya geleceği ISEF Uluslararası Girişimcilik Zirvesi ve Fuarı ile daha güçlü olacak.

TechAnkara Proje Pazarı + ISEF Uluslararası Girişimcilik Zirvesi ve Fuarı

Organizasyon; projelerini sergilemek, yatırımcı ve müşterilere ulaşmak isteyen girişimciler ve katma değeri yüksek fikirlere, ürünlere yatırım yapmak isteyen işadamları için önemli bir fırsat teşkil ediyor.

Yenilikçi fikirler ile inovatif ürünlerin sergileneceği TechAnkara Proje Pazarı + ISEF Uluslararası Girişimcilik Zirvesi ve Fuarı’na; yurtiçi ve yurtdışından “kamu kurum ve kuruluşları, teknoloji firmaları, ARGE ve ÜRGE firmaları, girişimciler, bilişim firmaları, KOBİ’ler, pazarlama ve dış ticaret firmaları, medya şirketleri ve reklam ajansları” başta olmak üzere 5 binden fazla ziyaretçi bekleniyor.

Organizasyonda, sektörün önde gelen konuşmacıları ve kanaat önderleri, önemli konu başlıkları ile katılımcılarla bir araya gelecek. Bu kapsamda şu paneller düzenlenecek:

• Sürdürülebilir girişimcilik

• Küresel girişimcilik

• Yol hikayeleri

• Kadın girişimciler

• Girişimciliğin desteklenmesinde ulusal stratejilerin ve altyapının rolü

Program boyunca yatırımcı-girişimci görüşmeleri için özel imkanlar sağlanacak.

Başvuru: Projesini sergilemek isteyen girişimcilerin internet üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

Ödüller: Etkinlik kapsamında projeler yarışacak ve başarılı projeler, bire bir mentörlük, yurtdışı pazarlara giriş, yurtdışı eğitim ve pazarlama gibi teknoloji ticarileştirme odaklı faaliyetleri içeren TechAnkara Hızlandırıcı Programına katılma hakkı kazanacak. Ayrıca tematik özel ödüller de verilecek.

Yer ve Tarih: 7-8 Aralık 2016, JW Marriott Hotel Ankara

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.