Bu sayfayı paylaş

SAMM’s bistro’da caz akşamları başlıyor!Her Cuma caz konseri.

Ankara’nın caz müzik denince ilk akla gelen mekanı SAMM’s bistro, 21 Ekim 2016’da Ray Blue ile yeni sezonu açmıştı. Her cuma farklı bir caz müzisyeni ile Ankaralıları buluşturan SAMM’s bistro, Nisan 2011 yılından beri sadece ve sürekli caz konserlerinin verildiği tek mekan.

SAMM’s bistro her sezon yerli yabancı pek çok caz sanatçısını Ankaralı cazseverlerle buluşturuyor. Dünyada ve Türkiye’de cazın önde gelen isimlerinin yanı sıra genç caz yeteneklerini de cazseverlerle buluşturan mekan, artık bir Ankara caz klasiği. Mekanın sahibi Saba Akman “ 2011 yılında başladı cazda yolculuğumuz. Caz başlar ve bitmez. Bizim yolculuğumuz da devam ediyor. Cazı seviyoruz ve durmaksızın caz yapıyoruz.” diyor.

Hotel SAMM bünyesinde yer alan SAMM’s bistro’da, her cuma farklı müzisyenler ile caz konserleri sezon boyunca devam edecek.

İlham Gencer, Sibel Köse, Önder Focan, Ali Perret, Pınar Argın, Yavuz Akyazıcı Trio, Dave Allen Trio, Meltem Ege, Şenova Ülker, Selen Gülün, Şenay Lambaoğlu, İpek Dinç Yüce, Yahya Dai, Su İdil, Flapper Swing ve daha birçok caz müzisyeni geçen sezon SAMM’s bistro’da Ankaralı cazseverlerle buluşmuştu.SAMM’s bistro’da, 11 Kasım Cuma akşamı, cazın sevilen ismi Evrim Özşuca sahnede olacak. Evrim Özşuca’ya Janusz Szprot (piano), Murat Ulus (bas) ve Serkan Alagök (davul) eşlik edecek.

Rezervasyon için tel: 0312 447 9000

Adres: Uğur Mumcu Caddesi No:19 GOPDetaylı bilgi için: ArabulAnkara / SAMM's bistro

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.