Bu sayfayı paylaş

SAMM’s bistro’da 2017 konserleri başlıyorSAMM’s bistro’da 2017 sezonu bu Cuma başlıyor.

Ankara’da kaliteli müzik dinlemek için mekan seçenekleri olsa da, caz müzik için tek adres var: SAMM’s bistro!

Her cuma caz

Ankara’da 6 yıldır her cuma akşamı caz/funk/soul, zaman zaman blues, rock konserleri verilen tek mekan olan SAMM’s bistro’da bugüne dek ulusal ve uluslararası, genç ya da deneyimli pek çok caz vokal / caz müzisyeni ağırlandı. Ankara Caz Festivali’ne de evsahipliği yapan SAMM’s bistro’da çok özel konserler verildi. Hotel SAMM bünyesindeki SAMM’s bistro “kaliteli müzik, kaliteli ortam, kaliteli hizmet” üçlemesi ile Ankara’nın sanat ve eğlence hayatına yepyeni bir boyut kazandırdı.


2017 caz ile renklenecek

SAMM’s bistro’da Ankara kökenli cazcılardan genç cazcılara, Polonyalı cazcılardan Amerikalı cazcılara uzanan cazda yolculuk 2017‘de de devam edecek.

SAMM’s bistro, İstanbul’da caz müzik ile özdeşleşen Nardis ile koşut olarak, Ankara’da kaliteli caz dinlenebilecek tek mekan olarak öne çıkıyor. 2017‘de de her hafta farklı caz sanatçılarının konserini dinleyebileceğiniz bu özel, şık ve nezih mekan, sanatla iç içe dizaynı, özel yiyecek ve içecek menüsü ile de beğeniliyor.

Bugüne dek Meltem Ege, Sarah Vaughan, Tuna Ötenel, Kathy Kosins, Yahya Dai, Ebru Selvikavak, Sinem İslamoğlu, Ayça Dönmez, Şirin Soysal, Bora Çeliker, Pınar Dönmez Band, A Capella Boğaziçi, Başak Yavuz, Sezgi Olgaç, Boogie People, Mark Alban Lotz ft Bora Çeliker, Ayşe Gencer & İmer Demirer, Nilüfer Verdi, Bilge Aslı Susar, Eren Çoşkuner Quartet, Deniz Taşar, Merve Erdal, Cansu Tanrıkulu Quartet, Funda Sezer, Feyza Eren, Meriç Çalışan, Ece Göksu, Dolunay Obruk, Selçuk Basa, Elif Çağlar & Bilal Karaman, İldeniz Çetin, Deniz Taşar, Aydın Kahya, Lech Szprot ft Meriç Çalışan, Yavuz Akyazıcı Trio ft Kenan Vural, Selen Gülün, Şenay Lambaoğlu, Cemre Yılmaz, Sibel Köse, Cansu Nihal Akarsu, Şenyuva Ülker & Pınar Argın, Flapper Swing, Ali Perret Quintet, İlham Gencer & İpek Dinç Yüce, Önder Focan & Şallıel Bros, Dolçe Vokal Caz Trio, Dave Allen Trio, Ray Blue Band, Evrim Özşuca, Sanat Deliorman, Ülkü Aybala Sunat, Su İdil, Janusz Szprot Trio, Dilek Sert Erdoğan, Çağıl Kaya Band, İstanbul Funk Unit, Gökhan-Can Somel, Antipass, Sinem Yılmaz Trio ve adlarını sayamadığımız çok değerli müzisyenler SAMM’s bistro sahnesinde Ankaralı cazseverler ile buluştu. Vokallere Janusz Szprot ve Murat Ulus ile birlikte, çok değerli müzisyenler eşlik etti.

2017’de Cumartesi günleri de konser var! SAMM’s bistro’da 2017’de cumartesi günleri de, ağırlıklı rock olmak üzere alternatif türlerde konserler verilecek; mekanın programını izlemenizi öneririz.

İpek Dinç Yüce 6 Ocak’ta SAMM’s bistro’da

Bu cuma (6 Ocak 2017) SAMM’s bistro sahnesinde, cazın efsane müzisyenleriyle birlikte İpek Dinç Yüce olacak. JoyJazz Radio’da Jazz ID programıyla da tanıdığınız İpek Dinç Yüce, SAMM’s bistro’da en son İlham Gencer ile konser vermişti.

Bol ödüllü, yetenekli ve güzel caz vokalistine Janusz Szprot (piyano) Murat Ulus (bas) Kerem Yüce (davul) ve Ankara’nın gururu Yahya Dai (saksafon) eşlik edecek.

Kaçırmayın, üzülmeyin...

Rezervasyon Tel: 0312 447 9000

Adres: Uğur Mumcu Cad. No.19 GOP

Müzikle anlam kazanacak ve güzelleşecek bir yıl diliyoruz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.