Bu sayfayı paylaş

Renkli Koşu Festivali Ankara’da!Color Sky 5K Ankara 2016 / Renkli Koşu Festivali, 5 Haziran’da Gölbaşı’nda yapılacak.

Renk, müzik, eğlence, yeni arkadaşlar ve güzel anılar... Gölbaşı’nda, Club Watercity Aquapark ve Spor Tesislerinde yapılacak olan bu rengarenk festivalde eğlenmeye ne dersiniz? Festivalin her kilometresindeki renk istasyonlarında toz yağmuruna tutulmaya; başınızdan ayağınıza, beyaz tişörtünüzden şortunuza “çok renkli bir insana” dönüşmeye var mısınız?

Hayatına renk kat!

Gelecek hafta sonu için henüz bir planınız yoksa işte size yeşil alanda hem spor, hem eğlence. Topluma faydalı olmanın mutuluğu da ayrıca güzel; çünkü her koşu ile Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği’ne akülü ve manuel tekerlekli sandalyeler alınıyor. 5 Haziran Pazar günü yapılacak olan, amatör ya da profesyonel tüm koşuculara açık “Renkli Koşu”ya katılmak isterseniz, indirimli biletleri 29 Mayıs’a kadar alabilirsiniz.

Açık havada sıra dışı, keyifli bir pazar günü için iyi bir fikir. Ne dersiniz?

Color Sky 5K Ankara 2016

Çok eğlenceli geçecek 5 km’lik bu koşuya ilişkin size aktaracağımız bilgiler şöyle:

 • Amerika’dan dünyaya yayılan, 30’dan fazla ülkede yapılan Renkli koşu Türkiye’de 3. yılında.
 • Adı “Renkli koşu” olsa da bu bir yarış değil, festival. Her yaştan insanın koşarak ya da yürüyerek katılabileceği, arkadaşları ya da ailesiyle eğlenebileceği bir etkinlik.
 • Parkur boyunca belirlenen noktalarda katılımcıların üzerine atılan boyalarla 5 kilometrenin sonunda “gökkuşağına” dönebilirsiniz.
 • Festivalde kullanılacak toz, gıda boyasıyla renklendirilmiş yüzde yüz mısır nişastası, merak etmeyin. Koşudan sonra renklerden hızla kurulmak istiyorsanız, öncesinde saçınızı kremlemek, cildinize güneş kremi sürmek, saçınızı toplamak gibi önlemler alabilirsiniz.
 • Size verilecek koşu paketinde tişört olacak; ama şort, pantolon, ayakkabı yok. Yıkanınca çıkabilecek olsa da, bunların ucuz ve vazgeçilebilir olanlarını giymenizi öneririz.
 • Festival 11:00-17:00 saatleri arasında yapılacak ve koşu saat 14:00’te başlayacak. Önce bir ücret karşılığında koşu paketi almanız gerekiyor. 29 Mayıs’a kadar indirim yapılıyor ve paket adresinize kargolanıyor. Etkinlik alanında da teslim alabilirsiniz. Ayrıntıları festivalin web sitesinde bulabilirsiniz.
 • Color Sky 5K Ankara 2016, Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği (BEDD) işbirliğiyle düzenleniyor. Her koşu ile BEDD’ye akülü ve manuel tekerlekli sandalyeler alınıyor.
 • Festivalin İstanbul ayağı 21 Ağustos’ta; İzmir 25 Eylül’de, Bursa 2 Ekim’de, Eskişehir 9 Ekim’de, Antalya ise 16 Ekim’de.


Club Watercity Aquapark ve Spor Tesisleri / Ankara Aquapark

Club Watercity Aquapark ve Spor Tesisleri / Ankara Aquapark Gölbaşı’nda, Haymana yolu 6. km’de. Renkli koşu bu tesisin bir bölümünde yapılacak. Yeri gelmişken;

 • Tesis Ankara’da Ege ve Akdeniz’i yaşamak; eğlenmek ve dinlenmek için ideal. Yemyeşil tesiste çocuk havuzu, düşme havuzu ve büyük havuzu olmak üzere 3 havuz; 6‘sı büyükler, 12‘si çocuklar için olmak üzere 18 kaydırak, geniş ve ferah güneşlenme alanları, tenis kortları, futbol sahası var.
 • Düğün sezonu geliyor; Club Watercity özellikle kır düğünleri için uygun. Diğer tüm organizasyonlarınız için de düşünebilirsiniz.
 • Sağlıklı ürünler kullanan ve deneyimli aşçılarla hizmet veren Club Watercity’de salata bar, vitamin bar, mangal başında kebap çeşitleri, taş fırında pide keyfi ve diğer seçenekleriniz var.
 • Ankara’da Ege ve Akdeniz tatil köyü konforu ve eğlencesi Gölbaşı’nda, Club Watercity Aquapark ve Spor Tesislerinde. Daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz tesisin 0312 498 2100 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Tüm Ankaralılara güzel bir hafta sonu diliyoruz.


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.