Bu sayfayı paylaş

Profesyonel Tesis Yönetimi için, PMC Eğitim & DanışmanlıkAnkara’da bir ilk. Site, apartman, rezidans, AVM, iş merkezleri profesyonel yönetim hizmetleri alanında ilk MEB onaylı Sertifikalı Eğitimi veren PMC Eğitim & Danışmanlık - Profesyonel Tesis Yönetimi Ankara’ra açıldı.

Firmanın sahibi genç girişimci, aynı zamanda hukukçu Engin Mert Güzel. Kendisinden bu yeni gelişen iş alanı ve çalışmaları hakkında aldığımız bilgileri sizinle paylaşıyoruz:

Yaşadığımız apartmanın , sitenin, rezidansın, iş yerimizin bulunduğu iş merkezinin yönetim hizmetlerinin kalitesi hepimiz için çok önemli. Gittikçe gelişen akıllı binalarda yaşayanlar artık akıllı yöneticiler istiyor. Siteler, AVM’ler, iş merkezleri yönetimlerinin niteliği ile değer kazanıyor ya da değer kaybediyor. Yaşadığımız ortamların yönetiminin yaşam kalitemizi yükseltecek şekilde profesyonelce yönetilmesini istiyoruz.

Site ve apartman yönetimi, yeterli bilgi ve deneyim gerektiren bir iştir. Bildiğiniz gibi Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere büyük şehirlerde artık toplu yaşam merkezleri, siteler gün geçtikçe çoğalıyor. Bu merkezlerde yaşayan insanların da haklı olarak yönetimden beklentileri artıyor.Ankara’da İlk MEB Onaylı Sertifikalı Eğitim

Bu büyük yaşam alanlarını yönetmek oldukça önemli. Yönetimde detaylı mali, hukuki, idari ve sosyal alanlarda profesyonel bilgiyle donanımlı uzmanların olması gerekir. İşte biz bunu sağlıyoruz. Profesyonel yönetim olmaz ise o yaşam alanı değer kaybediyor. Zaten bu büyük merkezleri eski usullerle yönetmek mümkün değil. Binalarda da aynı durum sözkonusu. Artık binaların, apartmanların yönetimi de kişilerin “yöneticiliğinden” profesyonel şirketlerin “yönetimine” doğru kaymaya başladı. Bu durum da yepyeni bir sektörü doğurdu. Profesyonel tesis yönetim hizmetlerini geliştiren sektörü. Ülkemizde bu konuda problemler yaşanmakta. Siteler, AVM’ler, İş merkezleri, apartmanlar artık yönetimlerinin bu konuda profesyonel yönetim hizmeti verecek şirketler tarafından yürütülmesini istiyor. Yeni ama hızla gelişen bir iş dalı olması nedeniyle hali hazırda yetişmiş, eğitimli personel sıkıntısı yaşanmakta. PMC Profesyonel Eğitim ve Danışmanlık bu alandaki tüm ihtiyaçları gidermek amacı ile kuruldu. Eğitim alanındaki tecrübesi, bünyesinde bulunan hukukçular, kamu ve meslek odalarında görev yapmış deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye başladı. Site, apartman gibi toplu yaşam alanlarının, AVM, iş merkezleri, ofis binaları, rezidans gibi çalışma alanlarının profesyonel yönetim hizmetlerini yerine getirilmesinde ihtiyaç duyulacak tüm personel eğitimlerini gerçekleştiriyor. Aynı zamanda profesyonel anlamda yönetim danışmanlığı yapıyoruz.

Alanında ilk MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) onaylı Sertifikalı “Site ve Apartman Yöneticisi” Eğitimini PMC Eğitim & Danışmanlık olarak biz veriyoruz. Eğitimlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır.

Gençlere Yeni İstihdam

Site, tesis yönetimi hizmeti verecek bir şirketin kesinlikle bu konuda yetişmiş, eğitim almış sertifikalı personele ihtiyacı var. Ancak bu şekilde istenilen şekilde bir yönetim hizmeti oluşturulabilir. PMC Tesis Yönetimi eğitimlerine katılanların International IFMA- Facility Management Associlation yani Uluslararası Tesis Yönetimi Kuruluşu’na üyeliği tarafımızdan yapılacak ve uluslararası sertifikası olacaktır. Böylelikle bu iş dalı aynı zamanda ülkemizde özellikle üniversite mezunu gençlerimize yeni istihdam yaratmaktadır. Gençler “Dünya Tesis Yönetimi Güçlendirme” eğitimlerimize katılarak sağlam bir temel üzerine kariyer inşa edebilirler.

Ayrıca halen bir binanın, bir apartmanın yöneticiliğini sürdüren kişiler de eğitimlerimizden faydalanabilir. Alacakları eğitim sonucunda artık MEB onaylı “Site ve Apartman Yöneticisi” vasfı kazanacaklar.

PMC Profesyonel Tesis Yönetimi Eğitim İçeriklerimiz:

*MEB Onaylı Sertifikalı Site ve Apartman Yöneticiliği

*Profesyonel Tesis Yönetimi

*İş yerlerinde Risk Değerlendirmesi ve Risk Analizi

*Ön Muhasebe

*Afet Yönetimi

ana başlıklarında özetleyebiliriz.

site


*PMC Eğitimleri ve tüm çalışmaları hakkında detaylı bilgi almak için Tel: 0312 229 73 60

Firma hakkında detaylı bilgi için : Arabul Ankara / PMC Tesis Yönetim

Firma web sitesi pmctesisyonetimi

site ve apartman yönetimi

apartman yönetimi

tesis yönetimi

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.