Bu sayfayı paylaş

Pink Martini Ankara’ya geliyorPink Martini, dünya turnesi kapsamında Pasion Turca organizasyonu ile 14-21 Mayıs tarihleri arasında Türkiye turnesinde.

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan, her albümü ile altın ve platin plak kazanan Pink Martini, dünya turnesi kapsamında Pasion Turca organizasyonu ile 14-21 Mayıs tarihleri arasında Türkiye turnesinde. Pink Martini 20 Mayıs 2019 tarihinde de Ankara’da konser verecek.

En son yayınladıkları stüdyo albümleri “Je Dis Oui” de birbirinden güzel ve unutulmaz eserlerle yepyeni şarkıları yorumlayan grup, Türk sevenlerine de büyük bir sürpriz yaparak “Aşkım Bahardı” şarkısına yer vermişti. Kendilerini “Dünyanın değişik köşelerinden melodileri ve ritimleri bir araya getirerek modern bir formda sunan müzik arkeologları” olarak tarif eden topluluğun şarkıları, The West Wing’den Desperate Houseviwes’a kadar birçok dizi ve filmde de yer buldu.

Kendilerini “Dünyanın değişik köşelerinden melodileri ve ritimleri bir araya getirerek modern bir formda sunan müzik arkeologları” olarak tarif eden topluluğun şarkıları, The West Wing’den Desperate Houseviwes’a kadar birçok dizi ve filmde de yer buldu. Samurayların aşk şarkılarından 1930’ların Küba müziğine, Fransız şansonlarından Brezilya sokak şarkılarına kadar dinlemesi en keyifli şarkıları seslendiren topluluk, China Forbes’un sıcak vokali, zengin repertuvarları ve sürprizleri ile hayranlarıyla buluşacak.

Konser tarihleri şöyle:

14 Mayıs BURSA – Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu – 21:15

16 Mayıs İSTANBUL – Volkswagen Arena – 21:00

17 Mayıs İZMİR – İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu – 21:15

18 Mayıs ADANA – Çukurova Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu – 21:00

20 Mayıs ANKARA – Congresium Ankara – 21:00

21 Mayıs KONYA – Selçuklu Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum – 21:30

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.