Bize Ulaşın: +90 (312) 442 37 32
Bizi Takip Edin:
Bu sayfayı paylaş

Peyzaj sektörü canlandıBahar geldi ve Ankara bahçeleri renklenmeye başladı. Ankaralılar bitki alımı için özellikle Yenimahalle’deki peyzaj firmalarını tercih ediyor.

Yenimahalle, Karşıyaka bölgesinde bulunan peyzaj, seracılık, fidan ve çiçekçilik firmalarında domates, biber gibi sebze fidelerinin yanı sıra çam, gül, meyve ağacı, çalı, sarmaşık fidanlarını ve mevsim çiçeklerini bulabilirsiniz. Bahçe düzenlemeleriniz için dekoratif taşlar, toprak, gübre, tohum, vitamin ve dekoratif saksılar da mevcut.Bu firmalardan bazıları kendi üretim tesislerinde yetiştirdikleri fidan ve çiçeklerin satışını yapıyor; projelendirme, yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamaları gerçekleştiriyor.
Bölgeye gittiğinizde önce ürün, çeşit ve fiyat karşılaştırması yapmanızda; ardından alışverişinizi gerçekleştirmenizde yarar var. Seçenek çok fazla ve alımı tamamladıktan, bütçeyi bitirdikten sonra göreceğiniz bitkilerde aklınız kalabilir.Bölgedeki firmalarda satılan çiçekler hem çok taze, çok güzel, mis kokulu hem de ekonomik. Karar vermeniz zor olacak.

Site, villa, apartmanlarınızın çevresel düzenlemeleri için profesyonel bir firmadan hizmet almak isterseniz Tasarım Peyzaj Ltd. ile görüşebilir; Peyzaj Mimarı Zuhal Güzel ile estetik ve işlevsel bahçeler yaratabilirsiniz.

Tasarım Peyzaj İletişim

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.