Bu sayfayı paylaş

OTONOMİ yarın resmen açılıyorAnkara 2. el oto galerilerinin ve Oto Club’ın yeni adresi OTONOMİ açılıyor.

Fiilen faaliyette olan OTONOMİ’nin resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından 2 Aralık Cuma günü yapılacak.

Esenboğa yolu üzerinde, Akyurt kavşağında, toplam 375 metrekare alan üzerine kurulan; 551’i ikinci el otomobil galerisi olmak üzere toplam 663 bağımsız bölüm bulunan OTONOMİ’de %70 doluluğa ulaşıldı.

Altyapı, asfalt ve kaldırım çalışmaları Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan; yerleşke içindeki düzenlemeleri tamamlanan; süreç içinde devam edecek çalışmalarla çok yönlü bir yaşam merkezine dönüşecek olan OTONOMİ’ye ücretsiz servisler de başladı.

OTONOMİ’ye ücretsiz servis

Her gün AŞTİ-OTONOMİ arasında, 2 minübüs ile her yarım saatte bir karşılıklı servis başladı. Ayrıca, havaalanı otobüsleri ile Çubuk-Pursaklar minibüsleri de OTONOMİ’den geçiyor; bu taşıtlardan da yararlanabilirsiniz.

Açılış günü kalabalık olur kuşkusuz; ama daha sonraki günlerde aracınızla ya da ücretsiz servislerle OTONOMİ’ye gidebilir, rahatça gezebilirsiniz.

OTONOMİ saat 10:00‘da açılıyor, haftanın her günü hizmet veriliyor.

Oto Club OTONOMİ’de

Uzun yıllar Emek 8. Cadde’de hizmet veren ve ArabulAnkara üyesi olan Oto Club da bir süredir OTONOMİ’de, kendi galerisinde hizmet veriyor. OTONOMİ’de Oto Club kalitesiyle araç alım-satımı yapabilirsiniz.

Oto Club’ın sahibi olan ve OTONOMİ için emek veren galericilerden Cengiz Duru, sektörün OTONOMİ ile yenileneceği ve gelişme kaydedeceğini; Ankaralılara verilen hizmet çerçevesinin ve kalitesinin artacağını söyledi.Oto Club OTONOMİ: E blok No. 12-13

Oto Club irtibat ofisi: Emek 8. Cad. (Bişkek Cad.) No. 38

Oto Club Tel: 0312 215 3489 ve 0312 213 4690

Sektörün köklü ve güvenilir markası Oto Club, profesyonel ekibi ve kalitesiyle tüm 2. el araç alım-satım işleriniz için OTONOMİ’de hizmetinizde.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.