Bize Ulaşın: +90 (312) 442 37 32
Bizi Takip Edin:
Bu sayfayı paylaş

Oto Club Ankara, Otonomi’deki Yeni GalerisindeOto Club Ankara, Otonomi'deki galerisine taşındı.

Ankara başta olmak üzere, yıllardır tüm Türkiye’de otomotiv sektörünün güvenilir markası ve üye firmalarımızdan olan Oto Club Ankara, Otonomi'deki yeni galerisini açtı.

Oto Club’ın sahibi Cengiz Duru’dan, yeni galerilerinin bulunduğu Otonomi ve Ankara’daki 2. el otomobil piyasası konusunda bilgi aldık:

Oto Club’ı Otonomi’ye taşıdık!


Ankara’nın otomobil dünyası artık Otonomi. Biz yıllardır Emek 8. Cadde’deki galerimizde Ankaralılara hizmet veriyorduk. Bu galerimiz yine irtibat ofisi olarak açık. Otonomi’deki yeni galerimiz 900 metrakare, çok daha geniş ve modern. Araç kapasitesi çok fazla. Zaten bu iş için dizayn edildiğinden galerimizi buraya taşıdık.

Burası için iyi bir yatırım yaptık, ama değdi. Otonomi yerleşkesi hem bizim için, hem de müşterilerimiz için daha iyi oldu.

Ankaralılar Otonomi’ye geliyor mu, memnun musunuz?


Tabii ki geliyorlar. Başta uzak olduğunu düşünüyorlardı; ama Ulus'a 20 dakika mesafede. Üstelik çok daha fazla seçenek sunuyor. Alıcı istediği marka ve model için aynı yerde pek çok seçeneği bulabiliyor.Otomobil tutkunları için çok keyifli bir ortam. Henüz tüm galeriler tam dolu değil; yarı yarıya geldiler. Bizim kendi yerimiz olduğu için hemen açtık. Ama mal sahibi yatırımcılar da kiracılarını bulunca burası daha da hareketlenecek. Sonuçta garantili satış yapılan, yüzde yüz müşteri memnuniyetinin hedeflendiği, güvenli ve otopark sorununun olmadığı geniş ve özel bir alan. Ankara'ya da değer katan bir yerleşke.

Biz ağırlıklı olarak BMW, Volvo, Volkswagen, Mercedes, Opel, Chrysler, Land Rover, Ford, Dodge, Jeep, Peuget, Chevrolet, Audi, Fiat, Renault, Hyundai gibi konforlu, sağlam ve güvenli uluslararası markaların birçok modelinde alım ve satım yapıyoruz. 2. el araç alım satımı yapıyoruz. Bir ara durgunluk yaşanmıştı, ama son iki aydır piyasa hareketlendi. Ülkemizin yaşadığı zor günlerden dolayı biraz etkilense de, şimdi yine tam gaz alım satımlarımız başladı. Yani 2. el araç piyasası bizim açımızdan oldukça hareketli diyebilirim.

Oto Club nasıl çalışıyor?


Biz adımızda olduğu gibi "otomobil kulübü" gibi çalışıyoruz. Yıllardır bu işi güvenilirlik ilkesiyle yaptığımız için artık müşterilerimiz bizim dostlarımız. Hem kurumsal hem de bireysel kategoride oldukça geniş bir müşteri portföyümüz var zaten. Bu portföyü artırmaya çalışıyoruz tabi ama daha önemlisi portföyümüzdeki müşterilerimizin memnuniyetini korumaya, onlara verdiğimiz hizmet kalitesini artırarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Siz Arabul Ankara olarak nasıl bizimle sürekli iletişim içerisindeyseniz bizde de aynı. Bizi arayan dostlarımız araç alsın almasın, satsın satmasın ama araç konusunda her türlü bilgiyi danışmanlarımızdan alırlar. Bizim portföyümüzdeki müşterilerimiz yeni araç almak istediklerinde, araç satmak istediklerinde bizi ararlar ve istedikleri ölçütlere göre araç galerimizde yok ise de hemen gereken çalışmayı yapar buluruz. Çoğu bizim önerilerimizi alarak karar verir. Çünkü bilirler ki biz her zaman onlar için en kârlı ve uygun olanı öneririz. Bunu yaparız, çünkü müşterilerimiz aldıkları aracı değiştirecekleri zaman da bize gelirler.

Deneyimli, profesyonel ekibimizle tüm süreçleri takip ediyor, müşterilerimiz isterse tüm işlemleri biz yapıyoruz. Onları hiç yormadan, zaman kaybettirmeden, en kısa zamanda alım satım işlemlerinizi tamamlıyoruz. Bizim için hizmette sürdürülebilirlik çok önemli. Bizden araç alan özellikle Ankaralı müşterilerimizin araçları ile ilgili her türlü sorunda danışmanlarımız kendilerine yardımcı oluyor. Yani "sattık bitti" anlayışı yok. Bu nedenle müşteri açısından, eskiden olduğu gibi, Otonomi’de de zorlanmayız. Müşterilere uzak değiliz, bir telefon mesafesindeyiz. Otonomi’de zaten bir potansiyel oluşacağı için, bizim de müşteri portföyümüzün artacağını düşünüyorum.

Otonomi ulaşım:

Özal Bulvarı, Esenboğa yolu, Akyurt Kavşağı yanında. Ankara'nın her yerinden rahatlıkla ulaşılabilen bir noktada. Esenboğa Havalimanına 3 km mesafede. Toplu taşım araçlarının güzergahında.

Oto Club'ın Otonomi'deki yeni adresi:

Otonomi Yerleşkesi - E Blok No:12 - 13

Tel: +90 312 215 34 89


Oto Club Firma Sayfası için tıklayınız : Oto Club

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.