Bu sayfayı paylaş

Oto Club Ankara, artık Otonomi’deYıllardır Emek’te hizmet veren Oto Club Ankara, Otonomi’ye taşındı.

Hatırlarsanız Otonomi Yönetim Kururulu Başkanı bir açıklama yapmış; 2. el araç ticaretinin suistimallerden kurtarılacağını; 2. el araç ticaretinin kayıt dışılıktan kurtarılıp bir standarda kavuşturulacağını vurgulamış ve 2. el ticaretiyle uğraşan saygın, güvenilir galerileri Otonomi’ye davet etmişti.

Otonomi’ye emek veren, yatırım yapan, bu sürecin en başında yer alan Oto Club’ın sahibi, Ankara’nın deneyimli iş adamlarından Cengiz Duru da şimdi Otonomi’de.

Cengiz Duru, Otonomi’nin sektöre kazandırmayı amaçladığı kaliteyi “Otonomi’ye taşınmadan önce de” Emek’teki galerisinde tutturmuş; Otonomi öncesinde de, şimdi de otomobil ticaretinde kurumsallaşmayı savunan galeri sahiplerinden. Cengiz Duru’nun bu anlayış ve yaklaşımıyla Oto Club, Ankara’da “otomobillerinin ve hizmetinin kalitesiyle” tanınmış; “sürdürülebilir hizmet anlayışı” ile çalışan, güvenilir bir galeri kabul ediliyor.

Avrupa’nın en büyük ve prestijli otomobil satış merkezi olan Otonomi’deki showroomlardan biri olan Oto Club’ı gördüğünüzde, otomotiv sektöründe marka olmanın yılların deneyimine, bilgisine ve inşa ettiği güvene bağlı olduğunu siz de takdir edeceksiniz.

Oto Club - Otonomi

Oto Club’ın Otonomi’deki yeni galerisi, öncekine göre daha geniş ve donanımlı. Otomobil kapasitesi ve dolayısıyla seçenekleriniz daha fazla.

Gitmek isterseniz Oto Club “Otonomi Yerleşkesi, E blok No. 12 - 13 Özal Bulvarı No. 351 Esenboğa Havalimanı Akyurt’ta. Tel: 0312 215 3489 - 0312 213 4690Oto Club - Emek irtibat ofisi

Oto Club’ın Emek 8. Cadde (Bişkek Cad.) No. 38‘deki eski galerisi irtibat ofisine dönüştürüldü. Zamansızlık ya da başka bir nedenle Otonomi’ye gidemezseniz, irtibat ofisine de gidebilirsiniz. Tüm otomobil ihtiyaçlarınız için aynı kalitede hizmet almaya devam edeceğinizden emin olabirsiniz. Tel: 0312 215 3489 - 0312 213 4690

Otonomi’de ve Emek’te çalışan Oto Club personeli, tüm araç gereksinimleriniz, alım-satım işleriniz için en iyi hizmeti verecektir.

Oto Club

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.