Bu sayfayı paylaş

Önder Focan ve Meltem Ege Ankara’daCazın devleri SAMM’s bistro sahnesinde.

Önder Focan ve Meltem Ege ile Cazda Yolculuk

Her cuma “Cazda Yolculuk” teması ile caz konserleri verilen SAMM’s bistro’da bu kez Önder Focan ve Meltem Ege sahnede olacak. 3 parçası hariç, tüm söz ve müzikleri Önder Focan’a ait olan Songbook albümünde birlikte çalışan ve konserler veren ikiliye Janusz Szprot (piyano) Murat Ulus (bas) ve Serkan Alagök (davul) eşlik edecek.

ODTÜ mezunu olan Önder Focan, eşi Zuhal Focan ile İstanbulda Nardis’i kurdu. Birçok kurumda dersler verdi. Sanat yönetmeni ve koordinatörü olduğu uluslararası organizasyonlar üzerinden müziğe gönül veren çocuklara/gençlere olanaklar sağladı. 29 farklı ülkede, uluslararası caz festivallerinde sahneye çıktı. 13 cd, 1 dvd çıkardı. Ödüller aldı. Kendi projeleri dışında birçok caz kombosunda sideman olarak yer almakta ve CRR Bigband’in gitaristliğini yapmakta olan Önder Focan 20. Ankara Caz Festivali kapsamında yine SAMM’s bistro sahnesindeydi.

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Piyano bölümünü mezunu olan vokalist, besteci ve eğitimci Meltem Ege, şarkı söylemeye üniversite yıllarında başladı. Rock, funk, R&B ve caz dahil birçok kategoride deneyim kazandı. Finlandiya’da 12. Jazz Vokal Yarışmasında halkın favorisi seçildi. Litvanya’da Jazz Voices Yarışmasında 1. oldu. Tiyatro eğilimleri, sıcak sahnesi, etkileyici sesi ve yorumu ile çok sayıda büyük grupla ve senfoni orkestrasıyla konserler verdi, şovlarda yer aldı. California Institute of Arts’ta yaptığı doktora çalışmasını bitirme aşamasında olan, son yılların en gözde kadın seslerinden Meltem Ege bir kez daha SAMM’s bistro sahnesinde.

Önder Focan ve Meltem Ege’yi Ankara’da dinleme şansını kaçırmayın. Tarih 24 Şubat 2017

Can Somel Trio ile Cumartesi konseriCumartesi akşamınızı keyifli geçirmek istiyorsanız, Can Somel Trio eşliğinde Hotel SAMM mutfağının lezzetleri, içecek alternatifleri, nezih ortamı ile SAMM’s bistro sizi de bekliyor.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Korno Bölümü mezunu olan, yurtiçinde ve dışında İstanbul Opera ve Balesinde çalışan piyanist ve vokalist Can Somel’e, basta duayen müzisyen ve eğitmen, HÜ Ankara Devlet Konservatuvarı Caz Anasanat Dalı Başkanı Gökhan Somel, davulda HÜ Ankara Devlet Konservatuvarı öğrencisi, genç sanatçı Sefer Can Zor eşlik edecek. Güzel bir hafta sonu sizi bekliyor. Tarih 25 Şubat 2017

Konserler için rezervasyon tel: 312 447 9000

SAMM’s bistro adres: Uğur Mumcu Cad. No.19 GOP Ankara

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.