Bu sayfayı paylaş

Öğretmenler Günü indirimleri ve etkinlikleriAnkara’da Öğretmenler Günü etkinlikleri başladı.

İndirimler: Her yıl olduğu gibi bu yıl da giyimden otomotive birçok markanın öğretmenler günü indirimi olacak. Bazı online mağazalarda % 50’ye varan indirimler yapılacak. Vakıfbank öğretmen kartına % 5 indirim var.

TCDD’den öğretmenlere % 50 indirim

24 Kasım - 30 Kasım tarihleri arasında; MEB’e bağlı resmi okullar, MEB tarafından onaylanmış özel okullar ve yüksek eğitim kurumlarında çalışan tüm öğretmenlere, TCDD ana hat ve yüksek hızlı trenlerinde tam bilet ücreti üzerinden % 50 indirim yapılacak.

THY’den öğretmenlere % 25 indirim

1 Kasım 2016 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında, MEB’e bağlı öğretmenler ve aileleri ile YÖK’e bağlı üniversitelerde görev yapan öğretim üyelerine ve ailelerine THY iç hat seferlerinde % 25 indirim yapılacak.

PTT’den öğretmenlere % 10 indirim

17 Kasım - 23 Kasım tarihleri arasında öğretmenlerin posta kargosu ve APS kurye gönderilerine (ticari gönderiler hariç) yurt içinde %10 indirim uygulanacak.

Etkinlikler: Ankara’da okulların, sendikaların, derneklerin etkinlikleri başladı. Öğretmenler Günü için düzenlenen eğlenceler ile eğitim sisteminin, öğretmen sorunlarının irdelendiği etkinlikler hafta boyunca devam edecek.

Dil Derneği “Tüketilen Öğretmenlik” söyleşisi

Dil Derneğinin “Dil-Ekin Söyleşisi” dizisine bu hafta Ulusal Eğitim Derneği Başkanı Nazım Mutlu konuk olacak. 24 Kasım Perşembe günü saat 18:00’de başlayacak etkinlikte “Tüketilen Öğretmenlik” üzerine konuşulacak. Adres: Konur Sok. No. 34/4 Kızılay

HÜ Eğitim Fakültesi 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliği

Etkinlik 24 Kasım’da, saat 10:30’da Hacettepe Üniversitesi Beytepe yerleşkesinde, Hukuk Fakültesi konferans salonunda başlayacak.

Öğretmenler Ankara’da ağırlanacak

MEB, bu yıl da 81 ilden gelecek öğretmenleri Ankara’da ağırlayacak. Konuk öğretmenler Ankara’nın tarihi ve kültürel ortamlarını gezecek; Anıtkabir’e, müzelere, oyunlara, sergilere gidecek; MEB merkez teşkilatının işleyişi ve projeleri hakkında bilgi alacak.

Öğretmenler Gününüz kutlu olsun! Öğretmenler sadece 24 Kasımlarda değil, bu ülkenin geleceği için her gün, her an önemsenmelidir. Eğitimin niteliğini yükseltmek için öğretmenleri ve okulları her şekilde desteklemek önemlidir. Çocuklarımızın ve ülkemizin geleceğini düşünmekten bir an bile vazgeçmemek; eğitimde pay sahibi olmak; bilgili, bilinçli, aydın, duyarlı, özverili, idealist, hümanist öğretmenleri yüreklendirmek ve onurlandırmak gereklidir, yaşamsaldır.

Değerini her geçen gün daha iyi anladığımız “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” nesiller yetiştiren öğretmenlerimizin ellerinden öpüyoruz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun öğretmenim...


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.