Bu sayfayı paylaş

Neden Sigorta, Neden GMG Sigorta?GMG Sigorta, sigortacılık alanındaki deneyimlerinin ardından, üç ortağın Ankara’da kurduğu bir firma.

Sigortacılık sektöründe işin her kademesinde çalışan ve 2000 yılında Ankara’da GMG Sigorta ve Aracılık Hizmetlerini kuran ortaklar; 15 yıldır kesintisiz hizmet veren, sigortalılarının hiçbir sorunda yalnız ve çaresiz kalmamasını sağlayan profesyonel bir ekip. Sigortalıların zaman harcamasına gerek kalmadan dört dörtlük hizmet veren deneyimli bir Ankara firması. Biz sigorta ile ilgili sorularımızı onlara soruyoruz. Tüm sigorta dallarında GMG Sigorta’nın deneyimli kurucularından aldığımız bilgileri siz Arabul Ankara takipçisi Ankaralılara portalımız aracılığıyla aktarmaya çalışacağız. Bilgi ve deneyimlerinden siz de yararlanın. Siz de sigorta ile ilgili merak ettiğiniz konuları GMG Sigorta yöneticileri Gülay Sezer ve Murat Yapıcı’ ya sorabilirsiniz.


Neden sigorta yaptırılmalı?

Sigorta bilinci gelişmemiş toplumlarda “sigorta” denince akla maalesef boşa para harcamak gelir. Oysa sigorta boşa para harcamak değildir; olası risklerde cebimizden daha fazla para çıkmasını engelleyen bir sözleşmedir.

Kendimizi, sevdiklerimizi, sahip olduklarımızı güvenceye almak istediğimizde “sigorta” yaptırırız. Sigorta bizim için önemli ve değerli olan her şeyi güvence altına alan önlemleri kapsar. Olası rislere karşı korunmamızı sağlar ve risklerin gerçekleşmesi durumunda doğacak zararları karşılar.

“Olası risk” deyince aklımıza önce trafik kazası gelir; “ya arabama bir şey olursa?” diye kaygılanırız. Belki sonra evimizi, işyerimizi; aslında en önemlisi olan, ama en az değer verdiğimiz sağlığımızı ve hayatımızı hatırlarız.

Sözünü ettiğimiz risk ne olursa olsun, başımıza bir şey gelirse yüklüce para harcamamız gerekeceği açıktır. Bu yüzden başımıza bir şey gelmeden önlem almak en sağlıklısıdır.

Trafik Sigortası

Kaza nedeni ile 3. şahıslara verilecek maddi ya da bedeni zararlar trafik sigortası ile teminat altına alınır. Aracınızda oluşan hasarlar kasko poliçesi tarafından karşılanır.

Sağlık Sigortası

İhtiyaca uygun olarak hazırlanan sağlık sigortalarında özel hastane ve teminat seçenekleri müşterilerin isteklerine göre revize edilebilir.

Konut ve İşyeri Sigortası

Konut ve işyeri poliçelerinde özellikle primden ziyade teminatların eksik olmaması ve kapsamlı bir şekilde ihtiyacı karşılamasına dikkat edilir.

Sigorta Yaptırırken Dikkat!

Sigorta yaptırırken;

  • Poliçenizi mutlaka okuyunuz, özel ve genel şartları inceleyiniz.
  • Poliçenizde muafiyet ya da müşterek sigorta oranlarına dikkat ediniz.

Sigorta konusunda tüm merak ettikleriniz ya da aklınıza takılanlar için:

GMG Sigorta Aracılık Hizmetleri

Kennedy Cad. No. 13/12 Kavaklıdere Ankara

Tel: 0312. 425 35 70

Tel :0532. 716 65 56 Gülay Sözer gulay@gmgsigorta.com.tr

Tel: 0532 317 82 43 Murat Yapıcı murat@gmgsigorta.com.tr


GMG Sigorta Aracılık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi için: Arabul Ankara / GMG

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.