Bu sayfayı paylaş

Nardis ödüllü Ceren Temel Ankara’daCazın yeni yıldızı Ceren Temel SAMM’s bistro’da.

Bu yılki Nardis Genç Caz Vokal Yarışmasında birinci olan ve Riga’da yapılacak olan Jazz Stage Yarışmasına katılma hakkı kazanan Ceren Temel, 24 Mart akşamı SAMM’s bistro sahnesinde olacak.

Cazda Yolculuk başlığı altında, her cuma akşamı yerli-yabancı usta müzisyenlerin ve genç yeteneklerin performanslarına ev sahipliği yapan SAMM’s bistro’da bu Cuma Ceren Temel konseri var. Ceren Temel’e Ahmet Elmas (sax), Umut Tosunlar (piyano), Murat Ulus (bas) ve Burak Durman (davul) eşlik ediyor.

Ceren Temel, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümündeki keman ve piyano eğitiminden sonra Gazi Üniversitesi GEF Müzik Eğitimi Anabilim Dalında okudu. Lise ve üniversite öğrenimi yıllarında keman resitalleri verdi, okul korolarında soprano olarak yer aldı. Aynı üniversitede yüksek lisans yaptı. Pop, blues, hard rock gruplarında vokal olarak yer alırken Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Caz Bölümünde 2. lisans öğrenimine başladı. Çok değerli hocalarla çalıştı. Çeşitli festivallerde, caz mekanlarında sahneye çıktı. Yurtdışında atölye çalışmalarına katıldı. 1 Mart’ta yapılan 13. Nardis Genç Caz Vokal Yarışmasında ödül aldı ve bu başarısıyla 6-8 Nisan’da Riga’da Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı. Genç yetenek Ceren Temel’e şimdiden başarılar diliyoruz.

Güzel bir ses, özel bir yorum, usta müzisyenler ve Hotel SAMM mutfağı lezzetleriyle keyifli bir cuma akşamı geçirmek isterseniz rezervasyon yaptırmayı unutmayın; çünkü mekan butik, yerler sınırlı.

SAMM’s bistro rez. tel. 312 447 9000

Adres: Uğur Mumcu Cad. No.19 GOP Ankara

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.