Bu sayfayı paylaş

Mutfak ve banyo dolabı seçerken...Mutfak ve banyo dolapları için tercih ne olmalı? Modüler dolap mı, özel imalat mı? Birçoğu uzakdoğu kökenli olan modüler dolaplar ucuz ve pratik gibi görünebilir. Ama bir daha düşünün. Alacağınız, kırılıp dökülünce atabileceğiniz bir elbise dolabı değil.

Su ve ateş kullanılan alanlarda “kaliteli ürün” ve “kaliteli montaj” çok önemlidir. Mutfağınızda, banyonuzda ya da alt katta oturan komşunun tavanında temiz ya da atık su problemi yaşayabilirsiniz. Kolay tutuşan malzemeler kabusa dönüşebilir. 

Kaliteli ahşap malzeme ile mutfak ya da banyo dolabı üretimi yapan, montajını gerçekleştiren pek çok güvenilir ve deneyimli Ankara firması varken riske girmeyin. 

Çiftlik evi, köy evi, yazlık gibi; üretici ve uygulayıcı esnafa uzak bölgeler için üretilmiş malzemeyi konutlarda düşünmemek gerekir. Yazlıkta 3 ay kullanılacak mutfak ve banyo dolapları, konutlarda aylarca yoğun kullanım için uygun değildir. Genellikle prefabrik ev, konteyner, ahşap ev, hafif çelik ev için üretilmişlerdir. Kısa dönemli ve az yoğunluktaki kullanımlar için uygun ve ucuz dolaplardır. Kullanır atarsınız; fakat “ucuz pahalıdır” sözüyle vurgulanan gerçeği de gözardı etmemekte yarar var.

Mutfak ve banyo dolabı Ankara’dan sipariş verilirdi. 

Hayatımız “demonte” olmadan önce, Ankara dışından, çevre illerden, hatta İstanbul’dan evlenecek çiftler ve aileleri Ankara’ya gelirdi. Üretim Ankara’da yapılır, üreticisi götürüp montajını yapar, teslim ederdi. İleriki yıllarda da parçaları yenilenebilir, ekleme ve çıkarmalar yapılabilirdi.

Mutfak ve banyo dolabının başkenti Ankara’dır.

Başta Siteler, Ostim, İvedik, Sincan’da olmak üzere; birçok mutfak ve banyo dolabı imalatçısı, uluslararası kalitede üretim yapan mobilyacı Ankara’dadır. İşinin ehli zenaatkarların torunları, bugün en iyi mutfak ve banyo dolabı imalatçılarıdır. O günlerin imalathanelerinden, bugünlerin uluslararası markaları doğmuştur. Kaynağı ve kalitesi meçhul ürünleri, Cumhuriyetimizle yaşıt Ankara firmalarının ürünlerine tercih etmemek; sağlam, uzun ömürlü, kaliteli ürünlerden vazgeçmemek; konforu ve sağlığı seçmektir doğru ve uygun olan. 

Ankara’da üretilen mutfak ve banyo dolabı demek;

  • Yangına dayanıklı malzeme 
  • Zararlı kimyasallar içermeyen malzeme
  • Kolay temizlenebilir malzeme
  • Estetik ve fonksiyonel tasarım 
  • Butik, kişiye ve mekana özel üretim
  • Kaliteli ve yenilenebilir aksesuar
  • Dört dörtlük montaj, garanti ve servis
  • Kolay ve hızlı ulaşabileceğiniz üretici, satıcı, montajcı
  • Rahatlık, güven ve tasarruf demektir.

Ücretsiz keşif ve içinize sinen projelendirme demektir. Aksesuar seçme özgürlüğü, uygun ödeme koşulları, zamanında teslimat demektir. Taşındığınız zaman yeni evinize özel değişiklikleri ve yenilemeyi yapma olanağı demektir. Çocuklarınızın bile ileride kendi işlerini yaptırabileceği kalıcı bir firma ile tanışmak demektir.

Bahar geldi. Mutfak ve banyo dolabınızı yenilemek istiyorsanız üretici, satıcı, uygulayıcı Ankara firmaları sizi bekliyor. 

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.