Bu sayfayı paylaş

“Mücevher gibi kuruyemiş” artık internetteCheeryNuts online satış sitesi açıldı.

Ankara’da paket ya da dökme kuruyemiş almak için birçok seçeneğiniz mevcut. İyi kuruyemişi görerek, hatta tadarak almak için kuruyemişçiye gitmeniz gerekecek. Birinci kuruyemişçide değilse ikincide, olmadı üçüncüde aradığınızı ya da aradığınıza yakın olanı bulabilirsiniz. Bunun için zamanınızın, enerjinizin, sabrınızın olması; trafiğin yoğun olmaması, park sorunu bulunmaması, kalabalıktan hoşlanıyor olmanız, Ankara kent yaşamının karmaşasını sevmeniz gerek. Ama tüm bu sıkıntılara neden katlanasınız ki...

En kaliteli kuruyemiş için online sipariş seçeneği

İnternetten CheeryNuts.com ’a girin, birkaç adımda kuruyemiş alışverişinizi gerçekleştirin. Çünkü sizin yerinize Türkiye’nin her yerinden, en iyi üreticilerden son hasat ürünleri alan; en sağlıklı koşullarda Ankara’daki tesislerine getirip gerekli süreçlerden geçiren, siparişiniz olan ürünlerin en iyilerini seçen ve en kısa zamanda adresinize ulaştıran bir Ankara markası var: CheeryNuts! Türkiye’nin kuruyemiş kuyumcusu...

Site yeni; fakat arkasındaki isim deneyimli. CheeryNuts’ın kurucusu üç kuşaktır Ankara’da kuruyemiş sektöründe faaliyet gösteren bir aileye mensup. Bu son projesi ile sektördeki deneyimini çağdaş teknoloji ile buluşturuyor, en kaliteli kuruyemişi tüketicisine en pratik yoldan ulaştırıyor. Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin her yerine “kaliteli, seçilmiş” kuruyemiş sunuyor. Bir diğer hedefi ise Türkiye toprağının, güneşinin, çiftçisinin ürünleriyle, dünyanın farklı ülkelerini de tanıştırmak. Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak. Yolu açık olsun.CheeryNuts, Türkiye’nin kuruyemiş kuyumcusu!

Ankara’dan doğan, internetten tüm Türkiye’ye hizmet veren CheeryNuts’a “Türkiye’nin kuruyemiş kuyumcusu” sıfatı çok yakışıyor. Neden mi?

•Çiftçiden kaliteli ürünü toplamaktan tesisinde yürüttüğü çalışmalara, siparişi verilen kuruyemişlerin tek tek seçilmesinden paketlenmesine kadar bir kuyumcu inceliği ve titizliği ile çalıştığı için. A’dan Z’ye tüm süreçlere “nadir, özel, seçme, kıymetli” damgasını vurduğu için.

•Üreticinin alınterine de, bu topraklarda üretilen her bir kuruyemiş tanesine de, tüketicinin eline aldığı her bir fındığa da mücevher değeri verdiği için.

•Alışveriş yapan / yapacak olan öncelikle sağlıklı beslenmeye özen gösteren “kalite, zevk, incelik” sahibi müşterilerinin farkını bildiği ve önemsediği için.

Altının kadrini sarraf bilir atasözünde vurgulandığı üzere, sektörünün “ustası” olduğu; kuruyemişe ve kuruyemiş tüketenlere gereken önemi ve değeri verdiği için.

•İşin tüm boyutlarında “zenaati, sanatı, zarafeti, dikkati, hassasiyeti” harmanlamış olduğu için...

CheeryNuts ile online kuruyemiş kulvarında artık “kalite” ön planda olacak. CheerNuts, sektöre farklılık ve hareket, tüketiciye keyif ve memnuniyet getirirken hazırladığı yeniliklerle kuruyemişi başka formlara da taşıyacak.

Ankara’nın yeni online kuruyemiş sitesine siz de sipariş verin, “mücevher gibi” kuruyemiş adresinize gelsin.


www.cheerynuts.com

ArabulAnkara/ CheeryNuts


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.