Bize Ulaşın: +90 (312) 442 37 32
Bizi Takip Edin:
Bu sayfayı paylaş

Merkay Grup Gıda’dan Çıtır Çıtır 2 Yeni ÜrünFlakefest markalı kahvaltı gevreklerinin üreticisi Merkay Grup Gıda 2 yeni ürününü satışa sundu.


Ankara’da faaliyet gösteren Merkay Grup Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti; Flakefest, Unicorn, Croccote, Efruze markaları ile kahvaltılık gevrek ve müsli üretiyor. Merkay Grup Gıda, ürettiği ürünlerin yurtiçi ve yurtdışı satışlarını da gerçekleştiriyor.

Merkay Grup Gıda, market ürünlerinin yanı sıra iç ve dış pazardaki firmalar için private label üretimler gerçekleştirmekte. Merkay Grup Gıda, pastacılık ve endüstriyel alanlarda kullanılan tahıl tozları, pirinç patlağı, mısır patlağı, buğday patlağı gibi ürünler de üretiyor.

Flakefest'ten "Çıtır" Markalı 2 Yeni ÜrünKahvaltılık Gevrek grubunda; çikolatalı tahıl gevreği, ballı tahıl gevreği, ballı muzlu tahıl gevreği ve mısır gevreği üreten firma “Çıtır” alt markasıyla 2 yeni ürünü daha satışa sundu:

Çikolata Dolgulu Çıtır ve Beyaz Çikolata Dolgulu Çıtır

Yeni ürünler 7 porsiyon içeren 225 gr.‘lık ambalajlarda tüketiciye sunuluyor.

Merkay Grup Gıda Genel Müdürü Peruze Ayhan Eşiyok, bu iki ürünün Türk tüketicisinin damak tadına çok uygun olduğunu, katıldıkları fuarlarda tat testi gerçekleştirdiklerini ve ürünlerin çok beğenildiğini söyledi. Aynı ürünlerin 30 gr.‘lık paketlerinin de çok yakında tüketiciye sunulacağını belirtti.

Merkay Grup Gıda Sanayi Ticaret Ltd Şti, Ankara’nın ilk ve tek kahvaltılık gevrek üreticisi.

Merkay Grup Gıda, Şaşmaz’da 7500 metrekarelik kapalı alana sahip tesislerinde üretim yapıyor. Firma 2011 yılında kuruldu. Şirket, birçok gıda firmalarının ara mamül ve işlenmiş hammadde ihtiyacını da karşılıyor. Ürünlerini marketlerin yanı sıra otel, restoran gibi toplu tüketim kanallarından da tüketiciyle buluşturuyor.*Tüm kahvaltılık gevrek çeşitleri ve firma hakkında detaylar için: Arabul Ankara / Merkay Grup Gıda

*Flakefest Kahvaltı Gevrekleri

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.