Bu sayfayı paylaş

Mantolamaya son veren yalıtım kaplamasıYalıtım sektörüne yep yeni bir ürün.

Yapı teknolojilerinin bölgedeki en büyük buluşması olan Turkeybuild Yapı Fuarı Ankara 29. kez açıldı. 20 Ekim 2016 tarihinde açılan fuar 23 Ekim 2016 akşamına kadar devam edecek.

Ankara’dan pek çok firmanın katıldığı fuarı ArabulAnkara olarak ziyaret ettik. Yalıtım malzemeleri ve çevreci bina çözümleri alanında faaliyet gösteren ArabulAnkara üyesi, Ankara merkezli Teknolojik Yapı Merkezi bizi standında ağırladı. Distribütörlüğünü sürdürdükleri Alman SICC Cotings firmasının üretimi olan Climate Active Paint markalı yalıtım kaplamalarını Türkiye’ye getiren firma fuarda bu ürünün lansmanını başlattı. Genel Müdür Aytaç Patoğlu, Metalurji ve Malzeme Mühendisi Mahir Can Patoğlu’ndan yeni ürün grubu ve diğer çalışmaları hakkında detaylı bilgi aldık.

Yeni Ürün Lansmanı

Aytaç Patoğlu “Bu ürün grubu ülkemizdeki yalıtım sektörü için büyük bir kazanım olacak. Çünkü tek kelimeyle muhteşem bir ürün. Yapılarda enerji verimliliği sağlayan ve çok çeşitli kullanım alanları olan nano teknoloji ürünü bir yalıtım kaplaması. Dış cephe ve çatıda ısı ve su yalıtımı, iç cephede ısı yalıtımı ve rutubet kontrolü sağlıyor. UL GreenGuard Gold sertifikalı, çevreye duyarlı bir ürün.

Ürünümüzün Türkiye çapında tanıtım çalışmalarına başladık. Doğru tanıtabilmek ve çabuk tanıtabilmek için çalışıyoruz. Çünkü yalıtım sağlıklı ve konforlu bir yaşam için hayati önem taşıyor. Doğru yalıtım yaptırabilmek için doğru malzeme seçimi yapılmalıdır. Yanlış uygulamalar ile yapılan yalıtım hem sağlığa hem bütçeye zararlı. Bu nedenle biz de ürünümüzü halkımıza detaylı tanıtmak istiyoruz. Önce satış değil önce tanıtmak, bu konuda kamuoyunun bilinçli bir şekilde karar verebilmesine katkı sağlamak gerek. Biz de bu nedenle ürünümüzü tüm Türkiye’ye detaylı tanıtacağız. Yeni ürün lansmanımız başladı. Bu fuarda da yalıtım konusunda bilgi sahibi olmak isteyen herkese, sektördeki uygulayıcı firmaların temsilcilerine, kurum ve kuruluşların temsilcilerine, uzmanlara kısacası standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize çevreye duyarlı yalıtım malzemeleri ve yeni ürün grubumuz ClimateActivePaint enerji tasarruf sistemleri hakkında detaylı bilgi aktaracağız. Bizi tanımaları ve ürünlerimizin özelliklerini öğrenmeleri çok önemli.” dedi.


Yalıtımda Bir Dünya Markası

Metalurji ve Malzeme Mühendisi Mahir Can Patoğlu “Biz zaten yıllardır yalıtım malzemeleri alanında çalışmaktayız. Ülkemize dünyada gelişmiş ülkelerde denenmiş, test edilmiş, onaylanmış ve hatta markalaşmış çevreye duyarlı yalıtım malzemelerini getirmekteyiz. Aslında 10 yıldır yalıtım sektörüne yeni ürün grumuzun özelliklerini taşıyan ürünlerimizi sunduk. Türkiye’de bu anlamda binlerce yapının yalıtım uygulamasına başarıyla imza attık. ClimateActivePaint yalıtım kaplamalarını Türkiye’ye getirmeyi hep çok istiyorduk. Çünkü bu ürün grubu önceden tanıtımını ve satışını yaptığımız ürünlerin tüm özelliklerini taşımakla beraber daha fazla renk seçeneğine ve daha fazla branş ürün çeşitliliğine sahip. Aynı zamanda eşi benzeri olmayan bir dünya markası. Dünyaca tanınmış ve tercih edilmiş bir marka. Bu nedenle marka bilinirliği açısından daha hızlı yol alabileceğiz. Uygulayıcı bayilerimiz de ürünü daha kolay anlatabilicekler." dedi.

Yalıtım yaptırmayı düşünüyorsanız ve/veya yalıtım sektöründe iseniz Yapı Fuarındaki Teknolojik Yapı Merkezi’nin standını ziyaret etmenizi öneririz. (Salon 1, Stand No: 801, Congressium- ATO)

Firma ve ürünleri hakkında detaylı bilgi için:Teknolojik Yapı Merkezi

Bayilik Başvurusu için: ClimateActivePaint/Bayilik


ArabulAnkara / ClimateActivePaint

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.