Bu sayfayı paylaş

Kuruyemişte KampanyaKuruyemişte kampanyalar başladı

CheeryNuts Kuruyemiş bir Ankara markası. Yeni açılan bir online mağaza. Kuruyemiş satış sitesi. Bu sitede son hasat en kaliteli kuruyemişler satışa sunuluyor.

En kaliteli ürünler en düşük fiyatla

CheeryNuts lansman kampanyası dahilinde her hafta bir ürünü indirimli fiyatla satışa sunuyor. Her hafta 3 gün satışta kalan son hasat, en kaliteli ürünler Türkiye’de en düşük perakende fiyatıyla sunuluyor. Kampanya dahilinde ürün alımı yaptığınızda kalitesine göre zaten oldukça uygun olan lansmana özel fiyatlarla sunulan ürünlerin fiyatlarına %25 oranında da ekstra indirim uygulanıyor.

Bugün başlatılan kampanyada Günkurusu Kayısı var. Malatya’dan doğal kurutulmuş kaliteli günkurusunun 1-2-3 Kasım 2017 tarihlerinde KDV dahil 1 Kg. fiyatı 25,92 TL. Dilerseniz 250 gr, 500 gr. gibi seçeneklerde de alım yapabiliyorsunuz.

Siz de kaliteli, doğal kuruyemiş arıyorsanız iç rahatlığıyla www.cheerynuts.com ‘dan siparişlerinizi verebilirsiniz. Biz aldık, yedik. Çok güzel. Üstelik çok sağlıklı ambalajlarda.Türkiye’nin heryerine kargo ile en geç 3 günde gönderiliyor.

İndirimli ürün Günkurusu siparişi

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.