Bize Ulaşın: +90 (312) 442 37 32
Bizi Takip Edin:
Bu sayfayı paylaş

Kürk Mantolu Madonna - Ankara TurnesiSabahattin Ali'nin bir dünya klasiği olan bu eserini tiyatroya uyarlanmış haliyle keman ve piyano ezgileri içinde izlemek istiyorsanız biletler tükenmeden hemen alın.

İstanbul Tiyatro Topluluğu kuruluşunun 7. yılında Sabahattin Ali'nin bu önemli eserini (repertuvarına 4 yıl önce aldığı ve uyarlamasını 2 yılda yaptığı ) tiyatroseverlerle buluşturuyor. Yazarın ölümünün 70. yılında eserlerinin bir dünya klasiği olmasıyla klasikleşen Kürk Mantolu Madonna adlı aşk romanının derin dramatik yapısını sahneye taşıyor.

“Muhakkak bütün insanların birer ruhu vardı ,ama bir çoğu bunun farkında değildi ve gene farkında olmadan geldikleri yere gideceklerdi. Bir ruh ancak bir benzerini bulduğu zaman ve bize bizim aklımıza, hesaplarımıza danışmaya lüzum bile görmeden,meydana çıkıyordu. Biz ancak o zaman sahiden yaşamaya, ruhumuzla yaşamaya başlıyorduk '' dizeleriyle aşkın insan ruhu üzerindeki gücünü tasvir eden bu derin eseri, tiyatroya uyarlanmış haliyle keman ve piyano ezgileri içinde izlemek istiyorsanız biletler tükenmeden hemen alın.

14 Nisan 2019 tarihinde Ankara Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Tiyatro Sahnesi

Bilet almak için biletiva

Uyarlayan/Yöneten: Saygın Aşan

Oyuncular: Saygın Aşan, Gamze Büyükbaşoğlu, Cemil Usal, Buse Tezcan, Öznur Yerlikaya, Merve Esra Ertan, Yaşar Türken, Şükrü Karademir, Gürcan Yavuz, Bekir Garip, Ahmet Dönmez

Kostüm: Jose Plaza

Dekor Tasarım: Selin Aşan

Sahne Amiri: Ebru Erdönmez

Teknik Ekip Sorumlusu: Giray Güngör

Proje Destek: Ivan Zielinski

Süre: 1 saat 50 dk, 2 perde

Tür: Aşk Dram

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.