Bu sayfayı paylaş

Kişiye özel baskılı karton bardakİster 1 adet, ister 1milyon adet sipariş verebilirsiniz.

Altınpark Expo Center’da yapılan 7. Gıda-Tek ve Anka-Pak 1. Ambalaj ve Paketleme Fuarında katılımcı firmalardan Ankara merkezli Anatolia Çay Şeker Gıda Sanayi Ltd. Şti.‘nin sahibi Hakan Karadaş’la bir söyleşi yaptık. Önce ürünleri hakkında detaylı bilgi aldık sonra da fuar nasıl gidiyor, işler nasıl diye sorduk. Hakan Karadaş bize hem ürünleri hakkında detaylı bilgi verdi hem de son durumları yorumladı:


Ankara’da fuar tanıtımları yetersiz

“Fuardan beklentimiz umduğumuz gibi olmadı maalesef. Biz buraya ürünlerimizi daha iyi tanıtabilmek için katıldık. Toptan satış yaptığımız kurum, kuruluş, firma portföyümüzü artırabilmek için. Ama katılım çok yetersiz. Ben bunu fuar organizasyonunun yeterli tanıtım yapmamasına bağlıyorum. Yine de olduğu kadarıyla tanıyoruz.

Biz Doruk Karton Bardak, Doruk Küp Şekerlerinin üretici firmasıyız. Baskılı-baskısız karton bardak, 750-1000 gr paket küp şeker, tek sargılı küp şeker, stick şeker üreticisiyiz. Şeker üretimi yapan firmalar içinde fotoğraf baskı dahil, flekso baskı matbaasına sahip tek firmayız. Özel baskılı ürünler üretebiliyoruz.


İşler malesef eskisi gibi değil. Eskiden örneğin Kızılay’daki bir kafeterya ayda minimum 500 kg. sipariş verirdi; şimdi aynı siparişi 2- 3 ay gibi bir zaman aralığında verebiliyor. Toptan satışlarımızın cirosu eskiye oranla çok düştü. Bu sadece şimdi değil son bir kaç yıldır böyle. Son zamanlarda tahsilatlarda da sıkıntı yaşayabiliyoruz. Ama gördüğünüz gibi çalışmaya, tanıtmaya, üretmeye devam diyoruz. Hem toptan hem perakende satış yapıyoruz.”

Hediyelik özel baskılı karton bardak

Anatolia’ya karton bardak konusunda hem toptan hem perakende sipariş verebiliyorsunuz. Otel, restoran, cafe, hastane gibi toplu yaşam mekanlarına özel logo baskılı toptan siparişlerin yanı sıra kişiye özel perakende sipariş de alıyorlar. Doğum günü, düğün, açılış, sevgililer günü gibi özel günlerde isterseniz 1 adet özel tasarımlı karton bardak sipariş edebiliyorsunuz. Siz bastırmak istediğiniz imajı veya fotoğrafı gönderiyorsunuz, istediğiniz gibi baskılandırıyorlar. Yani kişiye özel üretim yapabiliyorlar.

Sipariş vermek isterseniz: Tel: 0312 385 48 26 e-posta: sekerdoruk@gmail.com


Diğer Ürünler:

  • Mavipak Streç Filmler
  • Mavipak Alüminyum Folyalar
  • Sanayi Tipi Gıda Streçleri
  • Shrink Makinaları
  • Plastik Kap ve Çatıl Bıçak Grubu
  • Alüminyum ve Köpük Kaplar
  • Endüstriyel Kağıt Grubu
  • Baskılı Baskısız Poşetler
  • Çöp Torbaları

Anatolia Çay Şeker Gıda Tem. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Örnek Sanayi Sitesi 1258. Sokak No:28/B

Tel: 0312 385 48 26 Faks: 0312 354 17 98

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.