Bu sayfayı paylaş

İpek Dinç Yüce, Ankara’da SAMM’s Bistro’daCaz tutkunu Ankaralıların mekanı SAMM’s Bistro’da, 15 Ocak akşamı İpek Dinç Yüce sahnede olacak.

Geçtiğimiz Kasım-Aralık aylarında Ankara Caz Festivali konserlerine de ev sahipliği yapan SAMM’s Bistro’da Ece Göksu Trio, Dolunay Obruk, Selçuk Basa “Amorf Project”, Durul Gence 4+1 ve Su İdil Trio sahne almıştı.

Ankara’da Caz SAMM’s Bistro’da Dinlenir!

Ankara Caz Festivalinin ardından sezon konserlerinin başladığı SAMM’s Bistro’da 15 Ocak Cuma akşamı İpek Dinç Yüce konseri var. Konser 20:30’da başlayacak. Sınırlı sayıda konuğun ağırlanabileceği bu özel performansı kaçırmayın.

Janusz Szprot I Piyano

Murat Ulus I Kontrbas

Serkan Alagök I Davul

Ankara’da cazın buluşma mekanı SAMM’s Bistro’da her cuma caz var. Butik bir mekan olan ve sadece caz performasları dinleyebileceğiniz SAMM’s Bistro konser takvimini Arabul Ankara’dan takip edebilirsiniz.

İpek Dinç Yüce “Cazın naif sesi”

İstanbul doğumlu olan, müzikle ilk gençlik yıllarında ilgilenen, üniversite yıllarında İlham Gencer ile tanışarak caza başlayan İpek Dinç Yüce, caz müziğin en önemli seslerinden kabul ediliyor. İlham Gercer ile pek çok caz kulübünde sahneye çıkan sanatçı, devam eden süreçte Selçuk Sun, Randy Esen, Önder Focan, Sibel Köse, Şevket Uğurluel ve diğer önemli müzisyenlerle de çalıştı.


İstanbul Caz Festivali, Genç Caz yarışmasını kazanarak grubuyla konser verdi. Nardis Jazz Club Genç Caz Vokal Yarışması sonucu Estonya’da düzenlenen Nomme Caz Festivaline katılma hakkı kazandı ve festival bünyesinde düzenlenen yarışmada Türkiye’yi temsil ederek 3. oldu. Ardından yurt dışında düzenlenen festivallere davet edildi, pekçok festivalde konserler verdi, Litvanya, Klaipedia’da düzenlenen Jazz Voices’a katıldı. Radyoda jaz programı yaptı. The Marmara’da üç yıl Şevket Uğurluer ile çalıştı. Caz yolculuğunda Selçuk Sun, Şenova Ülker, Yahya Dai, Neşet Ruacan gibi değerli isimlerle de konserler verdi.

Cazın yanı sıra Latin ve funk parçalar da söyleyen İpek Dinç Yüce, özel repertuvarı ile 15 Ocak Cuma akşamı SAMM’s Bistro’da Ankaralı caz severlerle buluşacak. İpek Dinç Yüce konseri saat 20:30’da başlayacak.

SAMM’s Bistro “Sadece caz!”

Adres: Uğur Mumcu Cad. No. 19 GOP Çankaya Ankara

Revervasyon Tel. 0312. 447 9000

facebook.com/bistrosamms

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.