Bu sayfayı paylaş

İncek’te bir Akdenizli…Ankara merkezli Barış İnşaat’ın son projesi İncek BellaPais Konutları’nın inşasına başlandı. Barış İnşaat, Ankaralıları İncek’te konut + köy sahibi olmaya; Ankara’nın içinde, İncek’te Akdeniz’i yaşamaya davet ediyor.

Bellapais Köyünden BellaPais Konutlarına

Ankara’da kent yaşamı içinde 12 ay tatil konseptiyle yeni bir yaşam alanı kuruluyor. Hayatı asfalt yollarda, beton bloklar içinde geçen; doğaya ve doğal olana hasret Ankaralılar için yeni bir seçenek doğuyor.

Kıbrıs’ta da yatırımları olan; Girne Ayışığı Villaları ve Girne Ayışığı Evleri’ni inşa eden; Girne Shine Villaları ve Nicosia Suits projelerini inşa etmekte olan Barış İnşaat, KKTC sevgisiyle Girne’nin en güzel köylerinden biri Bellapais’i (Beylerbeyi) Ankara’da örnekliyor.

inceBarış İnşaat, hem Ankaralıların Bellapais Köyünü tanımalarını, tatillerini Bellapais’te geçirmelerini ve böylelikle KKTC’nin turizm geliri artmasını; hem de çok çalışan ve yorulan Ankaralıların köyü, açık manzarası, göleti, spor alanları, yeşil alanları ile 12 ay tatil atmosferinde yaşamalarını amaçlıyor.

İncek BellaPais Konutları sosyal donatısı kapsamında 8.500 metrekare alanda yer alan BellaPais Köyü, çocukların köy yaşamını deneyimlemesi için güzel bir fırsat. İçinde değirmeni, köy evleri, göleti, meyve ağaçları ve hayvanlarıyla BellaPais köyü, çocukların yaratıcılıklarına, problem çözme becerilerine; doğayı sevmelerine ve üretime saygı geliştirmelerine katkıda bulunabilecek yepyeni bir “yaşayarak öğrenme” alanı.


Ankara’da 12 ay tatil atmosferi

İncek BellaPais Konutlarında toplam 15 bin metrekare yeşil alan ve sosyal donatılarda; köy dışında oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahası ve jimnastik alanları bulunuyor. Her bloğun altında kapalı yüzme havuzu, fitness center ve SPA merkezi ile sakinlerine her gün, her saat tatil vadediyor.

İncek BellaPais Konutlarının bir diğer önemli yanı çevreci boyutları, sosyal alanları, köyü ve yeşil dokusu ile sürdürülebilir yaşam tarzının en güzel örneklerinden olması. Barış İnşaat, İncek BellaPais Konutları sakinlerinin yıllar boyunca sitenin köyü, yeşil alanları ve sosyal donatılarla ilgilenmesini; projenin tekrar tekrar yenilenmesini de hedefliyor. Yararları, değeri, insana katkısı artsın; sürdürülebilir insan ilişkileri ve sürdürülebilir manzarasının vereceği mutluluk daim olsun diye.


İncek’e yatırım kazandırır

Konut hem yaşam, hem de yatırım için alınır. Tüm bu özel boyutları ile İncek BellaPais Konutları yatırım değeri olarak da özel bir konut projesi. 3 ayrı adada; 105 bin metrekare inşaat, 30 bin metrekare arsa alanı üzerinde; 3 dikey, 2 yatay olmak üzere toplam 5 adet bloktan oluşan projede 433 konut bulunuyor. “Burda bir köy var yakında, o köy sizin köyünüz!” davetiyle tanıtımı yapılan bu daireler ve villalardan biri sizin olsun istemez misiniz…

www.incekbellapais.com

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.