Bu sayfayı paylaş

İncek BellaPais Konutları lansmanı bugün yapılıyor.Bellapais köyü konsepti ile dikkat çeken Ankara'nın yeni konut projesi İncek BellaPais Konutları, bugün lansman yapıyor.

Ankara merkezli Barış İnşaat'ın "İncekte bir Akdenizli" konsepti ile projelendirdiği İncek BellaPais Konutları, lansmana özel avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu. 3 ayrı adada 105 bin metrekare inşaat, 30 bin metrekare arsa alanının yarısı sosyal yaşam alanlarına ayrıldı.

İncek BellaPais Köyü

Projenin en dikkat çekici özelliklerinde biri de 8500 metrekare alanda yapılandırılacak olan BellaPais köyü. Projenin adını aldığı Kıbrıs- Girne'nin en güzel köyü Bellapais / Beylerbeyi'nden esinlenerek projelendirilen bu alanda özellikle çocuklar köy hayatını deneyimleyebilecek. İncek BellaPais köyünde yürüşüş yolları, biyolojik göletler, çocuk oyun parkları, köy evleri, değirmenler, piknik alanları, kafeler vb. yaşam alanları olacak. Modern mimari ile Akdeniz esintileri taşıyan köy konseptini bir arada sunan İncek BellaPais Konutları bu özelliği ile bir ilki gerçekleştiriyor.

Barış İnşaat'ın grup şirketlerinden Anadolu Co. Ltd. yıllardır inşaat firması ılarak KKTC - Girne merkezli faaliyet gösteriyor. KKTC'de pek çok başarılı projeye imza atmış olan firma, İncek BellaPais Konutlarının tanıtımlarında Bellapais / Beylerbeyi köyünün tanıtımına geniş yer vererek bilinirliğini artmasını destekliyor. Dünyanın her yerinden turist ağırlayan Bellapais'i Ankaralılara ve tüm Türkiye'ye de tanıtmayı hedefliyor.

Barış İnşaat, bugün saat 17:00'de 3 adet örnek dairenin de bulunduğu İncek'teki satış ofisinde ön lansman gerçekleştiriyor. Lansmana KKTC Turizm ve Çevre Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. İsmet Esenyel, KKTC Ankara Büyükelçisi Fazıl Can Korkut ve diğer Elçilik yetkilileri, ATO Başkanı Gürsel Baran, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Başkanı Tahir Tellioğlu'nun da katılımı bekleniyor.

Siz de ev almayı düşünüyorsanız İncek BellaPais Konutları satış ofisinde örnek dairelerini görmeden karar vermeyin. Üstelik lansman avantajları ile uygun fiyatlara ve 18 ayrı tipte daire seçeneğine sahipsiniz.

İncek BellaPais Konutları İletişim

Alacaatlı Mahallesi 3630. Cadde No:6/1 İncek Ankara

0312 502 8 800

www.incekbellapais.com


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.