Bu sayfayı paylaş

İldeniz Çetin SAMM’s bistro’da, yine bizlerleBu Cuma, 29 Ocak’ta Ankara’nın caz mekanı SAMM’s bistro’da İldeniz Çetin sahnede.

“Sadece caz” konseptiyle açıldığı günden bu yana onlarca caz konserine evsahipliği yapan SAMM’s bistro’da 29 Ocak 2016, Cuma akşamı İldeniz Çetin’i dinleyeceğiz.

Genç sanatçı (besteci ve aynı zamanda Başkent Üniversitesinde vokal hocası) İldeniz Çetin, geçen yıllarda da SAMM’s bistro’da sahne almış ve çok beğenilmişti.

Kendi besteleri de dahil olmak üzere geniş bir repertuarla sahneye çıkan; sesi ve yorumuyla çok beğenilen İldeniz Çetin’in Ankara’da olması bizler için bir şans. İyi ki İldeniz Çetin Başkent Üniversitesinde, iyi ki Ankara’da.. İyi ki SAMM’s bistro var, iyi ki SAMM’s bistro’da caz var... Çünkü “Ankara’ya caz yakışır!”

Janusz Szprot I Piyano

Murat Ulus I Kotrbas

Serkan Alagök I Davul

Doruk Gönentür I Trompet

Konser saat 20:30’da başlayacak. Rezervasyon için 0312. 447 9000’ı arayabilirsiniz. Mekan sınırlı sayıda konuk ağırlayabiliyor, bilginiz olsun. Adresi Uğur Mumcu Cad. No.19 GOP Çankaya Ankara

İldeniz Çetin

Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümünü (Jazz-Vokal) 2003‘te bitirdi. Aynı yıl İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü Caz Vokal dalını kazandı. Üniversite öğrenimi sürecinde Nühet Ruacan, Donovan Mixon, Cengiz Baysal, İmer Demirer, Selen Gülün’den dersler aldı. Roseanna Vitro’nun masterclass çalışmasına katıldı. 2008’de mezun oldu.

2005’te düzenlenen Uluslararası Pulawy Jazz Workshop’ta Janusz Szrom, Joe Lee Wilson, Sibel Köse ile caz vokal çalıştı.

Randy Esen’den dersler aldı.

Birçok workshopa katıldı, pek çok sanatçıyla çalıştı.

7. Nardis Genç Caz Vokal yarışmasına katıldı ve ödüllendirildi.

İstanbul’daki caz mekanlarında sahneye çıktı, festivallere katıldı.

2013‘te Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında caz sevenlerle buluştu.

Halen Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarında, lisans ve master programlarında, Caz Vokal ve Popüler Müzik Vokal dersleri veriyor.

Konserlerine kendi besteleri ile birlikte geniş bir repertuara da yer veren İldeniz Çetin, SAMM’s bistro’da yine bizlerle...


* Anımsatalım, SAMM’s bisro’da her cuma akşamı caz var. Etkinlikleri SAMM’s bistro’nun Facebook hesabından da (facebook/bistrosamms) takip edebilirsiniz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.