Bu sayfayı paylaş

Güvenlik firmaları Ankara’da buluşuyorSecuriTex 3. Güvenlik Teknolojileri Fuarı açılıyor.

SecuriTex Eurasia Turkey 2017

6 Nisan Perşembe günü Congresium Ankara’da açılacak olan SecuriTex Eurasia Turkey 3. Güvenlik Teknolojileri, Yangın Koruma-Söndürme, İş Sağlığı ve Güvenliği, Bilişim ve Bina Otomasyonu Fuarı 9 Nisan Pazar akşamı bitecek. Fuarı 10:30-18:30 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Güvenliğiniz için son teknoloji ürünleri görmek, üreten / pazarlayan firmalarla iletişime geçmek isterseniz bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.Güvenlik Teknolojileri

Halkın ağırlıklı olarak ilgilendiği sektör olarak Güvenlik Teknolojilerinin fuarda yer alan alt kategorileri şunlar: Akıllı binalar-evler. Alarm ve kontrol merkezleri. Alarm, ikaz ve sinyal sistemleri. Algılayıcı sistemler. Araç takip sistemleri. Bina-konut otomasyon sistemleri. Bina yönetim sistemleri. CCTV-DVR ve diğer ilgili gözetim sistemleri. Diafon sistemleri. Ev kazaları önleyici ürünler. Fiziki güvenlik hizmet ve ekipmanları. Garaj kapıları ve otopark sistemleri. Geçiş kontrol sistem ve ekipmanları. Güvenli yapılar, afete dayanımlı yapı sistemleri. Güvenlik bariyer, kapı ve çitleri. Güvenlik iletişim sistemleri. Güvenlik kabinleri, kasalar. Güvenlik sistemleri entegrasyonu. Güvenlik koruma araçları, zırhlar. Konut, mağaza, işyeri güvenlik sistemleri. Uzaktan algılama sistemleri.

Ankara güvenlik firmaları

Türkiye’nin pek çok kentinden katılımcı firmaların yer alacağı fuarda Ankara merkezli güvenlik teknolojileri firmalar şunlar olacak: Aleksis-Alek Yapı İnşaat, Artıaltı Güvenlik Sistemleri, Artkom Yapı Teknolojileri-Mobotix, ATK Güvenlik, Ayelteks Güvenlik, Bilgi Teknolojileri, Bimel Elektronik Mamülleri, C. Gülsoy Güvenlik Sistemleri-Renox, Dijinet Elektrik Elektronik, DSPA Yangın Teknolojileri, Ekin Otomatik Kapı, Elmes Bilişim Yazılım, Ema Sistem, Evkon Elektrik Elektronik, GMK Güvenlik, Gülümser Elektrik Elektronik Güvenlik, Hazal Güvenlik, Kalender Güvenlik, Karsis Elektronik, Küresel Grup, Mavion Bilişim Teknolojileri, MIA Teknoloji, Micron Teknoloji, Niti Elektronik Güvenlik, Noktanet Yazılım, Nova Grup, OGS Elektronik, ODS Danışmanlık, Oğuz Bariyer, OIS Güvenlik Savunma, Ones Teknoloji, Pimser Proje, Prona Güvenlik, Rivo Savunma, Seha Yangın, Siberteknik Teknoloji, Tekodak Büro Makineleri, Teta-Tek Elektronik, Türkom Teknoloji, Uğur Güvenlik Sistemleri, Ümit Yangın, Visco Elektrik Elektronik, Yiğit Elektrik Elektronik, Zeybek Elektrik.

2016’da ikincisi düzenlenen fuarın 8.161 ziyaretçisi olmuştu. Güvenlik için gereksinimlerin artmasıyla, bu yıl ziyaretçi sayısının daha da fazla olması bekleniyor.

Congresium Ankara adres

Ankara Ticaret Odası (ATO) Eskişehir yolu üzeri, Söğütözü Cad. No. 1

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.