Bu sayfayı paylaş

Gıda-Tek ve Anka-Pak fuarları Ankara’da açılıyorGıda ve ambalaj sektörleri Ankara’da buluşuyor.

Gıda-Tek 2016 - 7. Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı ile, Anka-Pak 2016 - 1. Ambalaj ve Paketleme Fuarı 24 Kasım’da Ankara’da açılıyor.

Gıda-Tek 2016 - 7. Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı

Gıda-Tek 2016 - 7. Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı ve 7. Gıda Zirvesi, 24-27 Kasım tarihlerinde Ankara’da gerçekleştiriliyor. ANFA Altınpark Expo Center’da 4 gün sürecek fuarı 10:00-19:30 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Gıda-Tek 7. Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı, sektörün buluşma noktası olma niteliği taşıyor. Yiyecek ve içecek üreticileri, ürünlerine ve markalarına değer katacak yenilikçi güvenilir, hızlı çözümleri bu fuarda bir arada bulabiliyor. Fuar, katılımcıların ürünlerini tüketiciye tanıtması, bayi ve aracı kurum ilişkilerinin geliştirilmesi için önemli rol oynuyor.

Fuara gıda firmaları yöneticileri, fırın ve pastaneler, satın alma yetkilileri, gıda ve kimya mühendisleri, fastfood firmaları, catering firmaları, ithalatçılar, ihracatçılar, büfeler, kuruyemişçiler, kantin işletmecileri, otel ve restoranlar büyük ilgi gösteriyor.

Fuar kapsamında gerçekleştirilecek olan 7. Gıda Zirvesinde “Bitkisel üretim ve güvenilir gıda, Hayvansal üretim ve güvenilir gıda, Organik üretim ve güvenilir gıda, Ambalaj ve güvenilir gıda, Üretim bandında kalite kontrol sistemi” gibi konular ele alınacak.

Anka-Pak 2016 - 1. Ambalaj ve Paketleme Fuarı

Anka-Pak 2016 - 1. Ambalaj ve Paketleme Fuarı ve 1. Ambalaj Ürünlerinin Geri Dönüşümü Zirvesi, 24-27 Kasım tarihlerinde yine ANFA Altınpark Expo Center’da yapılıyor. 4 gün sürecek fuarı 10:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Ambalaj ve Paketleme Fuarı, ambalaj sektöründe Ankara’nın önde gelen kuruluşlarının katılımı ile gerçekleştirilecek. Ambalaj ve paketleme konusunda hizmet veren ile hizmete ihtiyaç duyan kesimler bu fuarda bir araya gelecek.

Fuarı ambalaj sanayi, gıda sanayi, otomotiv sanayi, içecek üreticileri, etiket üreticileri, matbaalar, kırtasiye sektörü, kimya sektörü, kozmetik sektörü, hizmet sektörü, lojistik sektörü, reklamcılar ve ajanslar, tasarımcılar, üretici ve ithalatçı firma yetkilileri, bayi ve distribütörler, satın alma komiteleri ziyaret edecek.

Fuar kapsamında gerçekleştirilecek olan 1. Ambalaj Ürünlerinin Geri Dönüşümü Zirvesinde “Kaynakların bilinçli kullanılması, Entegre atık yönetimi uygulamaları hakkında bilgilendirme, Geri dönüşüm konusunda yapılan çalışmalar, Ambalaj atıklarının kaynağında ayrıştırılmasının önemi, Geri dönüşüm bilincinin kazanılmasına yönelik eğitim çalışmaları” gibi konular ele alınacak.

Gıda-Tek ve Anka-Pak fuarları İnfo Fuarcılık tarafından düzenliyor.

ANFA Altınpark Expo Center Aydınlıkevler’de, toplu taşıma araçlarıyla gidebilirsiniz, otoparkı da var. Sonbaharın son güneşli günlerini, fuar ziyareti ve Altınpark gezisi ile değerlendirmeniz güzel olabilir.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.