Bu sayfayı paylaş

Gayrimenkul’17 Fuarı Ankara’da açıldı1. İnşaat Gayrimenkul ve Emlak Fuarı Altınpark’ta açıldı.

Yapı, inşaat, gayrimenkul, emlak sektörlerinde iş yapıyorsanız ya da bu sektörlerle ilgili planlarınız varsa, bu hafta sonu Gayrimenkul’17 Fuarı sizi bekliyor. ANFA Altınpark Expo Center’daki fuar 19 Mart akşamına kadar açık olacak. Fuarı 10:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Gayrimenkul’17 katılımcı ve ürün profili

Fuar kapsamında inşaat, gayrimenkul ve emlak sektörlerinden şu kategoriler yer alıyor:

İnşaat: Yapı, inşaat malzemeleri. Kapı, pencere. Hırdavat. Asansör. Arıtma sistemleri. Asma tavan sistemleri ve aksesuarları. Bina otomasyonu. Cephe kaplama. Çatı kaplama. Isı, su, ses, yangın yalıtımı. Parke ve zemin kaplama malzemeleri. Boru, fitting ve diğer ekipmanlar. Boya, vernik. Bölme ve ayırıcı sistemler, cam. Duvar elemanları ve blokları. Duvar ve döşeme kaplamaları.Elektrik, aydınlatma, enerji. Merdiven ve merdiven korkulukları. Yapı denetim. Proje danışmanlık, mimarlık hizmetleri. Mühendislik ve müteahhitlik. Isıtma, soğutma, havalandırma, doğalgaz, kombi.

Gayrimenkul ve emlak: Gayrimenkul konut projeleri. Konut, toplu konut ve villa projeleri. Yazlık evler. Devremülkler. Termal tesisler. Ofisler. Plazalar. Akıllı binalar. AVM ve iş merkezleri, plazalar, rezidanslar. Gayrimenkul arsa ve projeleri. Ahşap ve prefabrik konut projeleri. Mühendislik hizmeti veren firmalar. Depreme dayanıklı özel konutlar. Finans şirketleri ve yatırımcılar. Bankalar, finansman ve kredi kuruluşları. Emlak pazarlama kuruluşları. Arsa ofisleri. Ahşap ve çelik prefabrike konut üreticileri, ithalatçıları. Toplu konut ve kentsel dönüşüme müteahhitlik hizmeti veren firmalar. Sanayi siteleri ve organize sanayi bölgeleri. Kooperatifler.

ANFA Altınpark Expo Center: Altınpark Mahallesinde, otopark mevcut, toplu taşıma araçlarıyla da gidebilirsiniz.


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.