Bu sayfayı paylaş

Flakefest Cup gittiğiniz her yerdeFlakefest tahıl gevrekleri artık karton bardak ambalajlarda.

Flakefest Cup, günün her saatinde ve her yerde rahatlıkla tüketebilmeniz için, 3 ayrı lezzette ve sağlıklı karton bardak ambalajlarda satışa sunuldu. Nerede olursanız olun rahatlıkla hazırlayabilirsiniz, nereye giderseniz gidin yanınızda götürebilirsiniz. Hazırlaması kolay, lezzeti süper!

Tek porsiyon, hızlı, pratik, sağlıklı ve nefis Flakefest Cup çeşitlerinden biri, mutlaka sizin de damak zevkinize hitap edecek:

Flakefest Ballı Halkalar 30 gr.

Flakefest Cup, Kakaolu Tahıl Topları 40 gr.

Flakefest Cup, Meyveli Müsli 80 gr.

Flakefest Cup çeşitleri sağlıklı ve pratik kahvaltılar, ara öğünler; kısacası günün her saati için size ve çocuklarınıza en nefis seçenekler sunuyor. Bardak ambalajlı Flakefest Cup’ı açıp üzerine süt ilave ederek kahvaltınızı kolayca hazırlayabilirsiniz. İster sütlü, ister atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Flakefest Cup, çocuklarınızın okul çantasına koyacağınız en dengeli ve sağlıklı beslenme seçeneği aynı zamanda.

Flakefest Kahvaltı Gevrekleri, bir Ankara firması olan Merkay Grup Gıda tarafından üretiliyor. Firmanın diğer markaları Croccate, Unicorn, Efruze, Keyfi Alem ve Fevkalade. Şirket, market ürünlerinin yanı sıra pastacılık ve endüstriyel ürün gruplarına da sahip. İç ve dış pazardaki firmalar için özel markalı üretimler de yapıyor; birçok gıda firmasının ara mamül ve işlenmiş hammadde ihtiyacını karşılıyor. Doğal, katkısız, kaliteli ve lezzetli ürünleri yurtiçinde ve yurtdışında özellikle tercih ediliyor.

Tahıl gevreklerinde Ankara’nın ilk ve tek yerli markası Flakefest’in yeni ürünü Flakefest Cup artık günün her saatinde, gittiğiniz her yerde. Hızlı, kolay, lezzetli ve sağlıklı. Yerli üretim, pratik ambalaj, sağlıklı kahvaltı... Flakefest Cup çeşitleri hareketli ve dinamik yaşamınızın bir parçası olacak.

Şirketin diğer ürünleri hakkında detaylı bilgi için : Merkay Grup Gıda

Flakefest Tahıl Gevrekleri'nin tüm çeşitleri için:Flakefest

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.