Bize Ulaşın: +90 (312) 442 37 32
Bizi Takip Edin:
Bu sayfayı paylaş

Fethi Yaşar'ın ilk ziyaretiYerel seçimlerde Yenimahalle’ye 3’üncü kez belediye başkanı seçilen Fethi Yaşar, mazbatasını alır almaz mesaiye başladı.

Yerel seçimlerde Yenimahalle’ye 3’üncü kez belediye başkanı seçilen Fethi Yaşar, mazbatasını alır almaz mesaiye başladı. 10 yıl boyunca Yenimahalle’de hizmet anlayışı ile halkın sevgisini kazanan Yaşar, 3’üncü dönemine hızlı başladı. Yakacık Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Yaşar, “Bana güvenip tekrar Yenimahalle’ye başkan seçtiğiniz için teşekkür ederim. Bundan önce Yenimahalle’ye nasıl hizmet ettiysem bundan sonra da aynı şekilde çalışmaya devam edeceğim. Benim kapım hepinize sonuna kadar açık” dedi.

Muhtarları bir araya getirdiYenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, seçimlerden sonra ilk ziyaretini Yakacık’a yaptı. Yaşar, Yakacık’ta muhtarlığa yeni seçilen İsmail Hakkı Tozkoparan’ın rozetini taktı.


Herkesi kucaklamaya devam edeceğiz

10 yıl boyunca Yenimahalle’ye ne yapabiliriz diye gece gündüz çalıştık” diyen Yaşar, “Vatandaşlarımızın takdiriyle yeni bir yola çıktık. Bugüne kadar yaptıklarımızla Yenimahalle’yi ve Yakacık’ı belli bir noktaya getirdik. Yeni dönemde hem Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş hem de ben vatandaşımız için daha güzel işler yapacağız. Artık seçimler sona erdi. Şimdi kimseyi ayırmadan ötekileştirmeden hizmet yarışı yapma vaktidir. Göreceksiniz bu 5 yılda Yenimahalle daha güzel bir ilçe haline gelecektir” dedi.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.